Bitcoin $9000 ile Rekor Kırdı! – Hardware Plus

Bitcoin $9000 ile Rekor Kırdı! – Hardware Plus

24 kol saati içerisinde değerini tazminat 10 artıran Bitcoin, $9000 ile rekorunu tazeledi. Uzmanlar gerçekten değer artışını Tanıma Günü tatilinin yanı sıra Black Friday alışverişinin karşısında yetiştirme müşteri ilgisine bağladı.

Rekor üstüne rekor

2017 yılı Bitcoin için son derece devasa bir uzun yıllar oldu. Yılın başlarında $1000 civarında seyreden yanı sıra bu akşam itibariyle $9000′ a {kadar} değerini artıran kripto finansal birimi bir uzun yıllar içerisinde değerini dokuza katlayarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü. 150 milyar para piyasa değeri ile aynı anda en yardımcı kripto finansal birimi ünvanını da elinde bulunduruyor. Geçtiğimiz ay $5000 değerini aşan Bitcoin, anlık zaman çerçevesi içerisindeki sıçramalarıyla adeta rekor üstüne rekor kırmakta.

 

Tanıma Günü yanı sıra Black Friday

ABD için perşembe günü Tanıma günü sebebiyle çoğunluğu bankacılık şirketi yanı sıra borsanın turta olması yatırımcılar vasıtasıyla kripto paralar ile fazla devam ediyor yapılmayacağı doğru yorumlanmıştı Ayrıca Bitcoin’in gerçekten değer rağmen kaybedebileceği belirtilmişti. Tablolarda ise açıkça tersi bir gözden geçirmek göstererek herkesi şaşırtan kripto finansal birimi cuma günü $8200 seviyelerinde seyrederken bugünün tarihi saatlerinde yükselişe kayıt yanı sıra $9100 seviyesine {kadar} yükselmişti. Şuan itibariyle $9000 civarında seyretmekte.

Toparla günlerini yaşadığımız 2017 yılının Bitcoin için sadece nasıl sonuçlanabileceğine dair tahminler paylaşılırken ünlü kişi soruşturma yanı sıra serbest fon yöneticisi Mike Novogratz, Bitcoin’in kim yılın sonuna {kadar} 10.000$ değerine ulaşacağını, finansal yatırım danışmanlığı şirketi Fundstrat’ın kurucusu Thomas Lee ise Bitcoin’deki yükselişin ısrar etmeye devam et edeceğini yanı sıra 2018 ortalarına {kadar} 11.500$ değerine ulaşacağı tahminlerini paylaştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin $9000 ile Rekor Kırdı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply