“Bitcoin ailesi” Didi Taihuttu, İstanbul’a geliyor – Hardware Plus

“Bitcoin ailesi” Didi Taihuttu, İstanbul’a geliyor – Hardware Plus

Yıllar daha önce evleri kombine bütün varlıklarını satarak Bitcoin’e harcama yapan Taihuttu ailesi, İstanbul’a geliyor. BitBrain ve ayrıca Workinton destekleriyle “Bitcoin Ailesi” yaptıkları toplum turu kapsamında 6 Ağustos’ta Tavuk’de gidiyor.

İlginizi çekebilir: Walmart kişiye özel kripto parasını çıkarabilir

Taihuttu ailesi kimdir?

Sözünü ettiğimiz ev Didi ve ayrıca Romaine Taihuttu ve ayrıca kızları Joli, Juna, Jessa’dan oluşuyor. Yıllar daha önce Bitcoin’e harcama yapan ev, şu anda de farklı firmaların da destekleriyle dünyayı dolaşıyor ve ayrıca insanları kripto para yönetimi ve ayrıca blockchain teknolojisi aracılığıyla stresli bilgilendiriyor. Kim toplum turuna “Sharing is Caring”(Paylaşmak Önemsemektir) adını veriyorlar.

NDJ Investment Group’un destekleriyle “Bitmobile”adını verdikleri son zamanlarda bir karavana kavuşan ev, Bitcoin’in daha ziyade hatta daha fazla saygı edildiği yerlere tatil ediyor ve ayrıca kim sayede otellerde ve ayrıca restoranlarda Bitcoin aracılığıyla geri ödeme yapabiliyor. İsviçre merkezli oturum, toplantı, celse firması BitBrain ve ayrıca Tavuk’nin en genel olarak Coworking şirketi Workinton’un destekleriyle gerçekleşecek“Bitcoin ve ayrıca Blokzincir Hayatımızı Sadece nasıl Değiştiriyor?”etkinliği için 6 Ağustos 2019 Salı günü kol saati 18:00’da Workinton Levent 199’da gerçekleşecek.

Etkinlikte Didi Taihuttu ve ayrıca Ailesi, Davetli Sözcü Dr. Özgür Bolat’ın katılımıyla, BitBrain ve ayrıca Workinton Yöneticilerinin Blokzincir teknolojisinin strateji, kripto araştırma çalışması, alışkanlık alanları iyilik yoğunlaşmak konularını çevre süreçler konuşulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: “Bitcoin ailesi” Didi Taihuttu, İstanbul’a geliyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply