Bitcoin destekçileri Bitcoin.com’a dava açacak – Hardware Plus

Bitcoin destekçileri Bitcoin.com’a dava açacak – Hardware Plus

Bitcoin destekleyicisi bir kurumsal olan bitcoin.com ziyaretçileri, sitenin Bitcoin(BTC) yerine Bitcoin Cash(BHC) almaya yönlendirmesine cevap vermek gösterdi. Kim ziyaretçiler bir ağ İnternet sitesi oluşturdu yanı sıra bitcoin.com yönlendirmesinden dolayı BHC alanları bir araya topla istiyorlar.

Bitcoin.com’a dava açılacak

Çeşitli bitcoincom mağdurunun Twitter üzerinden duyurduğu toplulukta şuanda 944 katılımcı bulunuyor. Açılan ağ sitesinde mahalle zamanda Bitcoin üzerinden bağışlar toplanacak. Toplanan kim bağışlarla siteye dava açılacak. Bitcoin Cash Ağustos 2017’de Bitcoin hard fork’u olarak oluşturulduktan bundan sonra sitenin arayüzünün yanıltıcı olduğu, BTC yanı sıra BHC’nin ayırmak edilemediği savunuldu.

Bitcoin Cash yanı sıra Bitcoin Logoları

Bitcoincom, başına 2 kripto para yönetimi için cep hizmeti sunuyor. BTC yerine yanlışlıkla BHC hinterlandı kullanıcılar, 2 kripto paranında logolarının benzer farklı renkler olduğu söylüyor. Bunlara ek olarak sitenin Bitcoin‘i “Bitcoin Core” olarak adlandırarak yatırımcıların kafalarını karıştırmayı amaçladığı belirtiliyor.

Birkaç tüketici iddialarında daha da son derece ileriye kademeli olarak bunun bir dolandırma yönetimi olduğunu yanı sıra sitenin insanları dolandırdığını savunuyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin destekçileri Bitcoin.com’a dava açacak – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply