Bitcoin ile hisse senedi alın

Bitcoin ile hisse senedi alın

Toparla yıllarda başta Bitcoin aslında olmak üzere kripto finansman birimlerine olan ilginin artması, dikkatle ve ayrıca türünün tek örneği özelliklere yaratıcı cep uygulamalarına gereksinim doğurdu. Abra, 2014 yılında kurulan ve ayrıca aralarında American Express ve ayrıca Foxconn Technology iyilik şirketlerden 35.5 bin para ileri finansal yatırım almış bir alışkanlık.

Abra uygulaması nedir?

Zaten eski erişim sağlamak safhasında seçenek veren, iOS veAndroid platformunda tesis hinterlandı Abra uygulaması, neredeyse bir kripto finansman cüzdanı. Rutin içerisinde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Cardano ve ayrıca DigiByte iyilik birkaç kripto finansman birimi bulunuyor.

Abra uygulamasına eklenen son zamanlarda önemli ölçüde, kripto paralar ile birbirleriyle hisse senetlerini de satın topla başarılabilir hâle geldi. Uygulamada aralarında AliBaba, Apple, Google, Netflix ve ayrıca Tesla iyilik yenilik dünyasının kapsamlı şirketlerine ait hisse senetlerine, Minimum gerekli 5 dolarlık bütçelerle finansal yatırım yapabilmek başarılabilir.

Uygulamada kolay erişilebilir kıymetlerinizi istediğiniz en kısa sürede ek bir finansman birimine dönüştürebiliyorsunuz. Son zamanlarda kripto paralara finansal yatırım yapmış olan yatırımcılar, kolay erişilebilir yatırımlarını, çeşitli diğer kripto finansman cüzdanlarında bulundu kıymetlerini, her türlü bir yüzde ödemeden Abra’ya aktarabildiği iyilik Abra’daki yatırımlarını da diledikleri en kısa sürede ek cüzdanlara aktarabiliyorlar. Aynı şekilde, Abra
kullanıcıları, dönem ve ayrıca mekan gizlice olarak, her türlü bir Abra kullanıcısına komisyonsuz, masrafsız finansman transferinde de bulunabiliyor.

Güvenli ve emniyetli mi?

Kripto finansman cüzdanlarında en kapsamlı komplikasyon gözetim. Zira kripto paralarınızı, ismi muazzam borsalarda ziyaret etmek sihirbaz güvenilirliği sorgulanabilir bir rahatsızlık. Son zamanlarda şaşırtıcı bir şekilde kez birkaç muazzam borsanın hacklendiğini ve ayrıca kullanıcıların böylece yara gördüğüne şahit olduk. Cep tarafında ise yetkinin sizde olması gerekiyor.

Abra “Non-Custodial Wallet” bu nedenle sorumluluğun ve ayrıca eyalet hakkının özel kullanıcıda olduğu bir cep olarak zanaat. Uygulamadaki bütün yatırımlarınız, kullandığınız mantıklı telefon ya da tablette korunuyor. Uygulamaya başlangıçta kapı aralığı yaptığınızda size bir rehabilitasyon kelimeleri veriliyor. Kim rehabilitasyon kelimelerini kaybetmediğiniz takdirde, istediğiniz düzenli olarak yatırımlarınızı desteklemek getirme imkanına yaratıcı oluyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin ile hisse senedi alın

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply