Bitcoin likiditesi hızla düşüyor, fiyatı yükseliyor! – Hardware Plus

Bitcoin likiditesi hızla düşüyor, fiyatı yükseliyor! – Hardware Plus

Glassnode verileri, Bitcoin likiditesi düşüşünün altını çiziyor. Kim, Bitcoin fiyatını daha boğa çekebilir.

Analistlere bağlı olarak Bitcoin satın topla daha ezici hale olay. Kuruluşlar ortasında alınan ve ayrıca harcanan BTC miktarı düşüyor, kim da likiditenin azaldığı anlamına olay. Bitcoin ( BTC ) likiditesi düşükse, kim, satın topla ve ayrıca envanter için çok çok daha az BTC olduğu anlamına tazminat. Yüksek vadede kim, BTC’yi daha da kıt hale getirebilir.

Glassnode likit ve ayrıca likit olmayan erişilebilirlik

MicroStrategy’nin Yaz ayları aylarında 425 bin dolarlık Bitcoin satın almasıyla başlayan bir trend çeşitli diğer kredi devlerine de sıçradı. Sonuçta PayPal, Square ve ayrıca Ayrıca MassMutual tercih sigorta kapsamı şirketleri Bitcoin alımına yer değiştirme attı. Iç yatırımcısı yetiştirme Bitcoin finalde en sonuçlandırmak rekor olarak 30.000 para seviyesine dayandı.

Glassnode, sıkı 4,2 bin BTC’nin alım satım için tekrar tekrar dolaşımda olduğunu söyledi:

“Bitcoin likiditesi, harcama ortasında alınan ve ayrıca harcanan BTC’nin normal oranı olarak tanımlanıyor. Zaten 14,5 bin BTC’nin likit olmayan olarak sınıflandırıldığını ve ayrıca özellikle 4,2 bin BTC’nin tekrar tekrar dolaşımda kaldığını ve ayrıca satılmaya telefonda olduğunu gösteriyoruz. “

Sonuçlandırmak 12 ayda 27,8 milyar para değerinde Bitcoin likit hale geldi. Daha geri döndürülemez yatırımcılar varlıklarını satmaktan kaçınarak BTC’lerini elinde tutuyor. Bunun oyalanmak etmesi yüksek vadede kripto finansal biriminin daha kıt hale gelmesine kaynak kesinlikle olacak. Analistler şunu açıkladı:

“2020 sırasında, kapsamlı 1 bin bir tane daha BTC likit olmayan hale geldi – yatırımcılar önemli ölçüde hatta daha fazla uğraşıyor. Kim yükselişe geçti ve ayrıca elde edilebilir yukarı koşusunun (bir dereceye kadar) kim ortaya çıkan #Bitcoin likidite krizi vasıtasıyla yönlendirildiğini gösteriyor. “

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Bitcoin likiditesi hızla düşüyor, fiyatı yükseliyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply