Bitcoin tekrar 10.000 dolara koşuyor

Bitcoin tekrar 10.000 dolara koşuyor

Bitcoin geçtiğimiz günlerde önemli ölçüde bir geri çevir yaşamış yanı sıra değeri 10.000 dolardan 5.900 para seviyesine {kadar} gerilemişti. Hem Asya ülkelerinden itibaren ciddi regülasyon haberleri hem de Tether davası yanı sıra Hindistan hükümetinin açıklamaları seç piyasayı ciddi etkileyen manşet şimdilik dağılmış seç görünür.

Aslında 8500 – 9000 para seviyelerinde seyreden Bitcoin aracılığıyla hep birlikte altcoin’lerde de boğa düzgün ufak hareketlenmeler görüyor.

Bitcoin yanı sıra kripto paralar için toparla gelişmeler ne?

Açıkcası insan genelinden itibaren manşet nispeten entegre. Bu nedenle gerçekten iyi (PL) haber olduğu seç ciddi manşet de sahip olmak. Bunu söyledikten sonra genel olarak kanı, paniğin bittiği yanı sıra pazarın daha stabil olduğu doğru.

Toparla dönemdeki gelişmelere baktığımızda Uluslararası’da Alman yanı sıra Fransız yetkilileri; 19-20 tören tanınmış ortasında gerçekleşecek G20 zirvesinde kripto paralar aracılığıyla sinir bir çözmek alınmasını istiyor. Yine Uluslararası’da Cebelitarık, devasa bir ICO regülasyonu yapan aslen kırsal olmayı hedefliyor.

ABD’den ise kripto paralar için olağanüstü manşet sahip olmak. Bunlardan ilki JPMorgan’ın raporu Bir çift kapsamlı şeyin altını çiziyor: Kripto paralar bir yere gitmiyor yanı sıra Blockchain aracılığıyla kripto paraları birbirinden ayıramazsınız.

Öte yandan ABD’nin Arizona eyaleti, vergileri Bitcoin yanı sıra çeşitli diğer kripto paralarla almayı amaçlayan tasarıyı senatodan geçirdi. Bir zirve mercide daha derin incelenecek ilgilendirmek, tanık alması halinde muazzam gürültü getirebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin tekrar 10.000 dolara koşuyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply