Blockchain finansal altyapının yeni standardı –

Blockchain finansal altyapının yeni standardı –

ANT Group Başkanı Eric Jing, finansal altyapının geleceği kabaca konuştu yanı sıra blockchain teknolojisinin yeni bir tipik haline geleceğini söyledi.

Koronavirüs salgınının yarattığı parasal hasarlar bir bakış önüne alındığında Jing, {insanlık} tarihini pandemi öncesi yanı sıra sonrası olarak ikiye ayırdığını dile getirdi.

İlginizi çekebilir: Nijerya kripto para yönetimi yanı sıra blockchain için geçit haritası çiziyor

Fintechler pandemi aracılığıyla mücadelede yardımcı yollar

ANT Group Başkanı, ödünç verme sektörünün geleceğinin ilerleme vasıtasıyla yönlendirilmesi, verimliliği artırması yanı sıra en önemlisi geleneksel olarak uygulanabilir iyilik görünmez süreçleri uygulanabilir kılması gerektiğinin altını çizdi. Pandemi sürecinin finansal teknolojilerin gelişimi için itici bir enerji olduğunu yanı sıra fintechlerin pandemi aracılığıyla mücadelede yardımcı yollar haline geldiklerini de sözlerine ekledi.

Yirmi uzun yıllar daha önce internetin benimsenmesinden bahsediyorduk, yıl daha önce bulutun benimsenmesinden. Hemen şimdi ise blockchainin benimsenmesinden bahsediyoruz. Yerel alan bir gelecekte blockchainin benimsenmesi bir tipik halini alacak.

İlginizi çekebilir: DHS blockchain tabanlı çevrimiçi cep etkinliği yapacak

Blockchain yanı sıra ANT Group

Şirketin blockchain hizmetleri çok kendi geliştirdikleri finansal ders konsorsiyum blockchain sistem olan AntChain üzerine oluşturmak edilmiştir. Eylül ayında KOBİ yanı sıra ödünç verme kurumları için AntChain destekli dünya çapında yatırım yanı sıra finansal hizmetler sistem “Trusple”ı başlatıldı.

Antchain

Bunlara ek olarak ANT Group yayınlanmış en fazla sayıda blockchain aracılığıyla gergin lisans başvurusuna yaratıcı bir taşıyıcı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Blockchain finansal altyapının yeni standardı –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply