Browni Kurabiye (Islak Kurabiye) Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Browni Kurabiye (Islak Kurabiye) Yapılışı :

Browni kurabiye yapımında; harika bir zorlu 125 gr tereyağ, 1 tane yumurta ve ayrıca 1 bitki çayı bardağı {sıvı} yağ kuzular. Üstüne 1 bitki çayı bardağı tatlılar, 3 {yemek kaşığı} kakao, 1 anlaştık mı hafifletme tozu ve ayrıca 1 anlaştık mı vanilya da ilave edin. Karışımı tamamen karıştırın. Ardından karışıma kontrollü bir moda yavaş yavaş un ilave edin. Ele yapışmayan pürüzsüz bir para edin edene {kadar} yoğurun.

Diğer tarafta browni kurabiyenin iç mekan harcını hazırlayın. Bir zorlu 1 tane yumurtanın akını, 1 bitki çayı bardağı pudra şekeri ve ayrıca 2 buçuk bitki çayı bardağı hindistan cevizi kuzular. Eliniz ile birlikte tamamen karıştırın.

Hazırladığınız kakaolu kurabiye hamurundan ceviz büyüklüğünde parçalar alıp, hamurun içini oyun. Oyduğunuz kısmın sağa hindistan cevizli harçtan kuzular. Hamuru kapatıp, elinizde yuvarlayın. Yağlanmış ya da yağlı gazete serili soba, fırın, ocak tepsisi sağa işaret.

Çay Yanına 10 Numara Giden 10 Nefis Tatlı Kurabiye Tarifi Bitki çayı Yanına 10 Numara Giden 10 Nefis Tatlı Kurabiye Tarifi

Evvel ısıtılmış 175 kalite fırına verin. Kurabiyelerin üstü çatlayana {kadar} hakkında 25 an pişirin.

Browni kurabiyenin şerbeti için; çok küçük bir tencereye 3 bitki çayı bardağı su ve ayrıca 3 bitki çayı bardağı tahıl tatlılar kuzular. Sadece tatlılar eriyene {kadar} tamamen karıştırın. Isıtmanıza gerek yok. Browni kurabiyeler piştikten bundan sonra fırından çıkartın. Rahat kurabiyeleri hazırladığınız şerbetin sağa atıp, çıkartın. Ardından teklif tabağına dizip, 1-2 zaman saati dinlenmeye bırakın.

Bir Lokma Sonrası Asla Vazgeçemeyeceksiniz : Browni Kurabiye (Islak Kurabiye)

Hazırladığınız browni kurabiyelerin üzerlerini hindistan cevizi ya da çevre dostu tahıl fıstık ile birlikte süsleyerek, teklif edebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Bu Tariflere de Göz Atmak İster misiniz?Gönderiyi görüyorsun: Browni Kurabiye (Islak Kurabiye) Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Kaynak:https://classicultimaterock.com

Kategori: yemek tarifi

Daha fazla gör:  Zencefilli Kek Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Leave a Reply