Büyük Trap Kaslarına Sahip Olmak İçin Evde Yapabileceğiniz En İyi 7 Egzersiz

Sağlıklı ve yapılı bir adam görüyorsunuz ve içinizden keşke ben de kas yapsam diye geçiriyorsunuz. Peki ama nereden başlamalısınız? Cevap basit: trap kaslarından. Bu grubu çalıştırmak, sırt ve boyun kaslarınızı geliştirecektir. Başlamak için yapabileceğiniz havalı egzersizler vardır. Peki evde nasıl trap kası yapabilirsiniz?

Trapler, trapezius ya da trapezoid kaslarının bir kısmıdır. Bu kasları geliştirmek, sırtınızın görüntüsünü tamamen değiştirir. Onları çalıştırırsanız, boynunuzdan omuzlarınıza doğru giden belirgin ve çekici üçgen bir şekil elde edersiniz. İyi haber, bu sonuca ulaşmak için spor salonunda saatler harcamanıza gerek olmamasıdır. Trap kaslarını gün içinde fazla kullanmayız. Yani, neredeyse gün boyunca kullandığınız baldır ve önkol kasları gibi sürekli pasif bir egzersiz rutini içinde olmazlar. Bu nedenle gelişmeleri kolaydır ve çok ciddi egzersizlere gerek yoktur.

#olumlubak

———————————————————–

Olumlu bak kanalına abone olmak için:

Müzik, Epidemic Sound:

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):

OLUMLU BAK
Bright Side Turkey,Bright Side Turkish,BrightSide Turkey,BrightSide Turkish,Egzersiz rutini,evde yapabileceğiniz egzersiz rutini,daha büyük trap kasları için egzersizler,hızlıca trap kası yapmanın yolları,ekipmansız trap kası yapmanın yolları,çabucak trap kası yapın,evde nasıl trap kası yapılır,trap büyütme antrenmanı,trap büyütme egzersizi,trap egzersizi,yapılı vücut için trap egzersizi,dambıllarla trap egzersizi,trapezius kası nasıl yapılır
https://www.youtubepp.com/watch?v=sO9QPcWm2jA
#Büyük #Trap #Kaslarına #Sahip #Olmak #İçin #Evde #Yapabileceğiniz #İyi #Egzersiz

You are reading post: Büyük Trap Kaslarına Sahip Olmak İçin Evde Yapabileceğiniz En İyi 7 Egzersiz

14 Comments

 1. deniz karakus Reply
 2. Mahmut Akgun Reply
 3. Mustafa Ahmed Reply
 4. Bilinmeyen Gerçeklikler Reply
 5. Hozturk Reply
 6. Talha Yiğit Reply
 7. nisa Güler Reply
 8. Sosa. Reply
 9. Girişimcilik Atolyesi Reply
 10. AHMET YILDIRIM GALATASARAY Reply
 11. EMİR ÖZTEKİN Reply
 12. Yustiken Reply
 13. KCatLon 159 Reply
 14. Adem Reply

Leave a Reply