Çok Konuşulan Apple Otonom Araçlarının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Çok Konuşulan Apple Otonom Araçlarının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Tahmin edilen Bir çift tam hafta daha önce Apple’ın California’da otonom araçları istihdam için aldığı ortaya çıkmıştı. Hemen şimdi ise kesinlikle kullanımdayken algılanan.

Apple’da {artık} sürücüsüz motorlu taşıt sektörüne resmi olarak girdi. Geleceğin geleneksel olarak teknolojilerinden olan otonom araçlara çeşitli kamyon markasının yakın geliştirme şirketlerinin de çokça ilgi gösterdiğine ve ayrıca kim yönde istatistikler yaptıklarına çokça şahit olmuştuk. Kim şirketlerden bir kişi olan Apple’ın çalışmalarının meyvelerini kademeli olarak kademeli olarak olsa da görmeye başladık.

Apple çok kendi direksiyon teknolojileri değerlendirme etmek üzere Lexus RX450h SUV’ı kullanıyor.  Resimde de görebileceğiniz üzere motorlu taşıt, asgari Bir çift fasulye radar, bir çeşit resim makinesi ve ayrıca farklı sensörlerle donatılmış. Kim duyu da harika bir uzmanlık ortaya çıkıyor. Apple’ın kullandığı kim ürünler çok kendi tasarımı kesinlikle değil, dışarıdan direkt mevcut olarak alınan ürünler.

Teklif olarak almasından çıkan özet, geliştirme devinin çok kendi aracını yapmaktan ziyade araçların yazılımına odaklandığı. Sık piyasaya sürdüğü ürünlerin üretimini de elinden geldiğince çok kendi ürettirmeye katip Apple, şimdilik yazılımla ilgilense de ileriki dönemlerde çok kendi üretimine geçebilir.

Bakalım önümüzdeki dönemlerde otonom araçlarda fark edilir aramak öncü olan Tesla’nın konumu değişecek mi?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Çok Konuşulan Apple Otonom Araçlarının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply