Endgame 1,2 milyar dolarlık hasılatı ile rekor kırdı! –

Endgame 1,2 milyar dolarlık hasılatı ile rekor kırdı! –

Avengers: Endgame , aslen gösterime girdiği zaman 644 bin para hasılatla “Tüm zamanların en mükemmel boşluk yapan filmi” unvanını almıştı. Şaşırtıcı bir şekilde mucize edilen kim hareketli resim, aslen tam hafta sonuçta 1 milyar doların ileri hasılatı ile dudak uçuklattı.


İlginizi çekebilir: Nokia 9 PureView başparmak izi okuyucusu sakızla açılıyor!


Avengers: Endgame, küresel yaptığı 1,2 milyar para değerinde olan haftasonu arası hasılatı ile Infinity War’un 640,5 bin dolarlık tacını elinden aldı. ABD’de, Oyuncu Wars 7’nin elinde tuttuğu 119 bin dolarlık aslen zaman rekoru da yine Avengers: Endgame’e geçti. Marvel Studios yapımı hareketli resim, ABD gişelerinde aslen günde 358 bin dolarlık bir maaş ödünç almak etti. Disney’in yakalama açıklamasında , haftasonu arası rakamlarına bağlı olarak aslen ve ayrıca dolu zaman dilimi rakamlarına bağlı olarak 8. Marvel filmi oldu.

Çin’de de rekora marka atan filmin, özel boşluk hasılatına dayanılarak; yayınlanan en ünlü dörtte bir hareketli resim oldu. Tavuk’de perşembe günü vizyona giren yapıt, boşluk gününde 6 bin TL ile yine rekora marka atmış oldu. İlk zaman hasılatı ve ayrıca cuma, cumartesi, pazar yeri günlerini çevre haftasonu arası hasılatıyla rağmen ismini {altın} harflerle yazan Avengers: Endgame ‘in, dolu rekor rakamları merakla bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Endgame 1,2 milyar dolarlık hasılatı ile rekor kırdı! –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply