Endgame için “İzlenilmemesi gereken” fragman!

Endgame için “İzlenilmemesi gereken” fragman!

Avengers: Endgame için sayılı günler kala bir anlık fragman daha geldi. Kişiselleştirilmiş Bak olduğu vurgulanan fragman, tad kaçırıcı seviyede bir ısmarlama bir bakış olduğunu karşısında onay istiyoruz. Beri söyle konusu fragmanda göreceğiniz bazı sahneler sizi fazlasıyla heyecanlandıracak olsa da spoiler konusunda büyük ölçüde sayılabilecek bilgiler de veriyor.

Avengers: Endgame Taze Fragmanı

Fragmanın detaylarına bakacak olursak ki karşısında SPOILER İÇERDİĞİNİ de belirtelim; zararlı ve ayrıca önemli ölçüde bir gündem ortaya koyan Avengers ekibi, geride kalıyorum Captain America, Iron Man, Black Widow, Hulk, Ant-Man, War Machine, Nebula, Hawkeye, Captain Marvel, Rocket ve ayrıca Thor’u görmekteyiz. Ekibin söyle konusu gündem için sayılarının son derece az olduğunu vurgulayan Bruce’a James’in cevabı da belediye burkan anlardan özel bir birey.

Aynı şekilde ilerleyen sahnelerde Pepper Potts’u da görüyoruz. Bu nedenle Iron-Man dünyaya dönebiliyor ihtimali de ortaya çıkıyor. Ekibin fragmanda gözüken planına bağlı olarak Captain Marvel, Rocket, Captain America, Thor, Nabula ve ayrıca War Machine’den özellikli ekibin uzay gemisinde yolculuğa çıktığını da görüyoruz. Iron Man’in Spider-Man’i kurtaramamaktan dolayı kendini yanlış yapan hissettiğini de ayar video kaydı, Iron-Man, Thor ve ayrıca Captain America üçlüsünün Thanos’un karşısına çıkması aracılığıyla bitiyor.

Iddiaya göre beklenildiği seç epik sahnelere kurucu gidiyor olan Avengers: Endgame’in videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz. Muhtemelen de şimdiden sayısız kere izlemiş olabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Endgame için “İzlenilmemesi gereken” fragman!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply