Farklı Android cihazlarda, nasıl ekran görüntüsü alırsınız?

Farklı Android cihazlarda, nasıl ekran görüntüsü alırsınız?

Bir Android telefon ya da ek sahibisiniz yanı sıra ekran görüntüsü topla istiyorsunuz. Yine de başına Android ekipman, özdeş prensipte çalışmaz yanı sıra ekran görüntüsü pikap işlemini ayrıca gerçekleştirmez. Peki benzersiz modellerde, nasıl ekran görüntüsü ödünç almak edersiniz?

Bir Android kullanıcısı olduğunuza bağlı olarak, bütün Android cihazlarının özdeş olmadığını biliyorsunuz yanı sıra ekran görüntüsü topla için hangi düğmeler kombinasyonunun kullanılması gerektiği konusunda bir geleneksel belirtilmemiş. Örneğin Samsung Galaxy ekipman aracılığıyla Moto X Pure Edition ile çevrili şaşırtıcı bir şekilde farklar sahip olmak.

Ağırlıklı olarak iyi bir fikir telefonunuza ya da tabletinize bir bakış atalım: Cihazınızda, Google Pixel tercih donanımsal bir Şiddetli Ekran düğmesi sahip olmak mı? Şiddetli Web sayfası düğmesi cihazın azalma çerçevesinde bulunur yanı sıra başparmak izi hedef pazar olarak da kullanılabilir. Kim durumda, Şiddetli Ekran düğmesine yanı sıra Elektrik enerjisi / Saç düğmesine hepsi birden çeşitli saniye yakalama. Elektrik enerjisi / Saç düğmesi tipik olarak aygıtın zirve ya da özgürlük zirve tarafındadır.

Droid Turbo 2 yanı sıra Droid Max 2 tercih cihazlarda Şiddetli Sayfası düğmesi yoktur yanı sıra Elektrik enerjisi / Saç düğmesine yanı sıra hepsi birden gürültü kısma düğmesine basmanız gerek. Kim fazlasıyla hantal bir yöntemdi. Bunu göz önünde bulundurarak bir değişiklik doğru ortadayken, çeşitli diğer düğmeler telefonun özgürlük tarafındadır.
Yanlışlıkla gürültü kısma ya da açma veya cihazı hepsi birden başlatmanız muhtemeldir. Daha erken belirttiğimiz tercih Google Nexus modelleri de özdeş prensibi güder. Bu nedenle iddia konusu eleştiriler Pixel için de meşru.

Samsung Galaxy serisinde her küçük şey daha basit

Samsung Galaxy ekipman, ekran görüntülerini “Hareketleri” özelliğinini yoluyla olasılık bir teknik sunar. Daha önce “Ayarlar” sekmesine gidin gidin yanı sıra “Alışkanlıklar yanı sıra işaretler” sekmesii seçin yanı sıra ardından “El hareketini tuzak için” opsiyonunu etkinleştirin. Bir ekran görüntüsü topla istediğinizde, avucunuzun yanını soldan içine ya da sağdan sola etkili bir şekilde hızlıca kaydırmanız uygun. Evet yanlışlıkla “Google Maps” tarzı bir uygulamayı da etkinleştirebilirsiniz. Kim muazzam kesinlikle değil. Makul yaptıkça mükemmeleşeceksiniz.

Ekran görüntülerini nereden bulabilirim?

Cihazdan özel olarak olarak, bir ekran görüntüsü yakaladığınızda, en toparla alınan ekran görüntüsünü mesaj çubuğunuzda bulabilirsiniz. Bildirimlerinizi kaldırdıktan daha sonra, ekran görüntülerini önemli bir olasılıkla Müze uygulamasında ya da Ekran Görüntüleri olarak adlandırılan bir klasördeki Google Fotoğraflar sekmesinde bulacaksınız.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Farklı Android cihazlarda, nasıl ekran görüntüsü alırsınız?

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply