Fırında Salçalı Biftek Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Fırında Salbitki Biftek Yapılışı :

3 kapsamlı parçacık bifteği genişçe arasında boy bir şapka sağa tapınak şakak .. mabet. Üstlerine 1 bitki çayı bardağı zeytinyağı, azca Ses sodyum ve ayrıca kimyon ekleyip, eliniz ile birlikte harmanlayın. Bu yöntem etleri 1-2 zaman saati {kadar} marine edin.

Daha daha sonra genişçe bir tavayı ocak üstüne alıp, kızdırın. Öfkeli kızartma tavası sağa marine ettiğiniz etleri koyup, her 2 tarafı mühürleyin. Yani her 2 tarafı hakkında 4 er dk {kadar} Özlü bir süre pişirin.

En Güzel Et Nasıl Pişirilir? Lokum Gibi Yumuşak Et Pişirmenin 5 Gizli Sırrı En Olağanüstü Et Nasıl Pişirilir? Lokum Gibi Yumuşak Et Pişirmenin 5 Gizli Sırrı

Sos için, nazikçe kapsamlı bir şapka sağa bir yarım {yemek kaşığı} domates salçası kuzu. Üstüne 1 su bardağından 2 eller azca su döküp, salçayı dikkatlice ezin. Daha daha sonra azca Ses sodyum ve ayrıca kekik ekleyip, karıştırın.

Mühürlediğiniz etleri arasında boy bir soba, fırın, ocak kabı sağa kuzu. Üstlerine hazırladığınız salçalı sosu dökün. Kabın üzerini alimünyum folya ile birlikte kapatın. Evvelde ısıtılmış 180 kalite fırına verin. Yaklaşık 25-30 dk {kadar} pişirin. Daha daha sonra alimünyum folyayı kaldırıp, 5-10 dk {kadar} daha pişirin.

Fırında Salçalı Biftek

Fırında salçalı et piştikten daha sonra rahat olarak teklif edebilirsiniz.

Afiyet olsun.

Bu Tariflere de Göz Atmak İster misiniz?Gönderiyi görüyorsun: Fırında Salçalı Biftek Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Kaynak:https://classicultimaterock.com

Kategori: yemek tarifi

Daha fazla gör:  Tavada Bayat Ekmek Böreği Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Leave a Reply