G-SHOCK severler buna bayılacak! | Amazfit T-Rex Pro inceleme!

G-SHOCK severler buna bayılacak! | Amazfit T-Rex Pro inceleme!

Amazfit T-Rex Pro sürüm incelemesiyle karşınızdayız. Markanın en vahşi yanı sıra en silahlı saati olan T-Rex Pro’nun detayları videomuzda!


İlginizi çekebilir; KİM DAHA İYİ FOTOĞRAF ÇEKİYOR? | OPPO Reno 5 Lite (HEDİYELİ!) (classicultimaterock.com)


G-SHOCK severler buna bayılacak! | Amazfit T-Rex Pro inceleme!

Bir dönemin tercih mantıklı saati G-SHOCK tarzıyla uyarı çeken Amazfit T-Rex Pro, inanılmaz şekilde silahlı bir moda trendi olay. 47,7 X 47,7 X 13,5 mm boyutlarında yanı sıra 60 büyük baba ağırlığındaki izle, gövdede inanılmaz şekilde yaşamak polikarbonat eleman yanı sıra ciltte her türlü bir ağrı yaratmayacak silikon kayış aracılığıyla olay.

15 adet silahlı kuvvetler Eğitim sınıfı testten geçmek yanı sıra sağlamlık konusunda kendini kanıtlayan makine, -40 / +70 derecede ile çevrili araştırma değerine kurucu. Bu nedenle siz ister sıradan tüketici, ister extrem sporcu, ister kampçı olun, başına ortamda size geliştirmek olabilecek bir izle üretmiş Amazfit. Bunu benzer şekilde 10 ATM bu nedenle 100 metreye {kadar} olan basınçta yanı sıra tuzlu su kombine kullanımında da gösteriyor. Bu nedenle sörf veya yüzmek yapın, saati çıkarmanıza gerekir yok!

1,3 inç HD AMOLED gözünde canlandırmak aracılığıyla itibaren yanı sıra kim ekranda 360 x 360 yerleşim sunan T-Rex Pro, eldivenle kullanmak durumunda işe yarayacak 4 ader buton aracılığıyla olay. Solda boğa yanı sıra düşük, sağda seçme yanı sıra desteklemek gitme tuşları barındıran izle, bütün işlevleri gerektiğinde kim tuşlar aracılığıyla kullanılmasını sağlamış.

Ne ararsan sahip olmak!

RTOS adındaki çalışma sistemiyle itibaren izle inanılmaz şekilde temel yanı sıra akıcı bir bilgi sunuyor. Hazır ise Zepp App üzerinden yönetilebiliyor. Ama bir saatten sözde nokta gerçekten egzersiz yapmak yanı sıra çeşitli diğer konular. FirstBeat aracılığıyla nabız ölçme, ExerSense aracılığıyla 8 egzersiz yapmak modunu {otomatik} algılama, BioTracker 2 aracılığıyla organik veriler yanı sıra SonmusCare aracılığıyla dinlenme kalitesi ölçümü tercih sayısız işleve kurucu. Uykuda solunum kalitesini parlak ölçme tercih devasa yanları da sahip olmak.

100’den fazla egzersiz yapmak ayar destekleyen izle, nabız, ağırlaştırma yanı sıra SPO2 takibi, iklim takibi
tarih doğumu – tarih batımı takibi, Ay fazları, pusula, barometle yanı sıra altimetre tercih değerleri de sunuyor. Bu nedenle bir dağcılık ve benzeri. etkinliklerde ihtiyacınız olan başına şeyi yerine getirebiliyor. Alan takibini ise GPS, GLONASS, BeiDou yanı sıra Galileo aracılığıyla dünyanın neresinde olursanız olun etkili bir şekilde gösterebiliyor.

Yüksek batarya ömrü

390 mAh batarya aracılığıyla itibaren izle sıradan kullanımda 18 tarih, vahşi kullanımda 9 tarih yanı sıra doğru etkinlik takibi aracılığıyla 40 izle aralıksız çalışabiliyor. Ben kişiye özel kullanımımda bir haftayı rahatlıkla gördüm. Sonuç olarak hem tasarımı, hem bataryası hem de sunduğu özellikler aracılığıyla 4 dörtlük bir izle olmayı başarmış.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: G-SHOCK severler buna bayılacak! | Amazfit T-Rex Pro inceleme!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply