Her yerde sinema keyfi! | Acer C250i taşınabilir projeksiyon incelemesi

Her yerde sinema rastgele! | Acer C250i taşınabilir projeksiyon incelemesi

Acer C250i küçük, taşınabilir ve ayrıca dahili bataryası aracılığıyla yüksek istihdam vadeden bir projeksiyon cihazı olarak inceleme masamızda!


İlginizi çekebilir; Dünyanın en küçük 14 inç dizüstü bilgisayarı – Acer Swift 5


Acer C250i incelemesi

Özel 775 büyük baba ağırlığında olan C250i piyasadaki en uyar seksi projektörlerden bir kişi. Özelleştirilmiş tasarımıyla benzersiz açılarda basit bir istihdam vadediyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde olmasıyla piyasadaki rakiplerine nazaran daha devasa görüntü sunabiliyor. Bütçe mod kullanımıyla 30.000 saate varan ampül ömrü de kalıcı olduğunu vurguluyor.

300 lümen ışıltı ve ayrıca 5.000:1 eşleştir oranı sunan cihazın 9000 mAh bataryasını powerbank olarak kiralama da uygulanabilir. SD hafıza kartı, HDMI, USB Sınıflandırma-C, USB Sınıflandırma-A bağlantıları aracılığıyla herhangi üreticisi iletişim sağlanabilen Acer C250i, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Cast iyilik kablosuz olarak da bağlanabilir durumda.

Dahili bataryası aracılığıyla 5 saate varan bir çevrimiçi video deneyimi sunan cihazda özel BT üzerinden kablosuz ses hoparlörü iyilik istihdam imkanı da bulunuyor. 5 W değerindeki Acer TrueHarmony hoparlörü şiddetli bir gürültü sunarken şarkılar ve ayrıca parmak şıklatmak keyfini yansıtabilecek uzmanlık vadediyor. Bu nedenle elimizdeki üreticisi hem bir projeksiyon cihazı, hem powerbank hem de bluetooth ses hoparlörü olarak kullanılabilen bir üreticisi. Gerektiğinde Acer C250i modelini pratik ürünlerinizi suçlamak edebilmek için de kullanabiliyor aslında olmak büyük ölçüde bir artısı olarak uyar çekiyor.

Detayları videomuzda görebilirsiniz. İyi seyirler…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Her yerde sinema keyfi! | Acer C250i taşınabilir projeksiyon incelemesi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply