Huawei, önümüzdeki yıl büyük bir tehditle karşı karşıya!

Huawei, önümüzdeki yıl büyük bir tehditle karşı karşıya!

Bildiğiniz seç, geçtiğimiz günlerde Huawei Geliştiriciler Konferansı düzenlenmişti. Kim konferansta, geliştiricilerden beklentilerini de dile getiren Huawei yetkilileri; girişim ortağı olarak gördüğü program geliştiricilerden, Huawei araçlar için program desteğini sürdürmelerini istedi.


İlginizi çekebilir: Huawei Mate 40 serisi 2021’e ertelenebilir!


Huawei, kişiye özel program ekosistemi aracılığıyla yoluna sadece nasıl oyalanmak edeceğinin planlarını yapıyor

Huawei, Google aracılığıyla olan girişim birliği sona erdiğinden beridir, program geliştiricileri Huawei ekosistemi için üretimde bulunmaya şiddetle tavsiye ederim ediyordu. Hizmet sağlayıcı yetkililerinden Zhang Ping En kısa sürede, konuyla stresli olarak; “uygulamalar olmadan telefonlarımızı, “iyi bir fikir telefon” olarak adlandıramayız” diyerek, kim konunun önemini bir kez daha vurguladı.

Yazılım uygulaması geliştiricileri, Huawei bölüm program üretmeye şiddetle tavsiye ederim edeceklerini söyleyen Huawei yetkilileri; yazılımcıların desteğini bünyesinde barındırmaya oyalanmak edebilmek istiyor. Kim noktadaki en büyük bilinmezlik durumu ise, erişilebilir yaptırımlardan dolayı Huawei’nin ekipman üretmeye ne {kadar} zaman çerçevesi daha oyalanmak edebileceğinin belli olmaması. Hatırlarsanız, 2019 yılında başlayan ambargolardan daha sonra Huawei, modası geçmiş girişim ortağı Google’a hatta daha fazla güvenemeyeceğinin ve ayrıca {bağımlı} kalamayacağının farkına varmıştı. Çok kendi ekosisteminde yoluna oyalanmak edebilmek bölüm o günden bugüne sayısız hareket atan Huawei, en istisnai olarak da program konusuna odaklanmıştı.

Hizmet sağlayıcı için durumlar, servet bölüm “optimistik” bir yöndeymiş seç görünse de; gerçekler öyle olmayabilir

Yazılımcılar ve ayrıca Huawei bölüm gelecekte kesinlikle gelişmeler yaşanabilmesi eyalet konusu seç gözükse de; Geliştiriciler Konferansı boyunca tartışılmayan bir komplikasyon sahip olmak: “15 Eylül tarihinde başlayacak olan yaptırımlar aracılığıyla; Huawei’nin, bir daha Amerikan teknolojisine yaratıcı işlemcileri, kişiye özel cihazlarında kullanamayacak olması!”. Bunlara ek olarak kim sağlık durumu, Huawei’nin elindeki erişilebilir teknolojiler aracılığıyla son zamanlarda bir iyi bir fikir telefon üretemeyeceği anlamına da olay!

Canalys yetkililerinden Jia Mo’nun komplikasyon aracılığıyla stresli öngörülerine bağlı olarak ise, Huawei yaş kazanç bölüm imalat kapasitesini, hali hazırda erişilebilir olan koşullara bağlı olarak geri yükleme biçimlendirecek. Fakat, 2021 yılının 2. yarısında, Huawei’nin telefon satışı yapamayacak hale gelmesi, ancak muhtemelen bir potansiyel.

Bildiğimiz üzere Huawei mühendisleri, yaptırımlara bile şirketin yoluna oyalanmak edebilmesi bölüm sayısız çalışmada bulunuyor. Ayrıca Huawei, son zamanlarda koşu sistemi Harmony OS 2’yi de, Geliştiriciler Konferansı’nda duyurdu. Huawei yetkililerinin belirttiğine bağlı olarak ise, Harmony OS 2, IoT‘ye, en harika huzur sağlayan koşu sistemi!

Huawei, başarıdan başarıya koştuğu günleri ne {kadar} oyalanmak ettirebilir?

Ambargo öncesi dönemde, istisnai olarak anında bir ilerleme yakalayan Huawei, 2018 yılında Apple’ı geride bırakarak en büyük 2. iyi bir fikir telefon yaratıcı konumuna gelmişti. 2020 yılının aslen yarısında ise, Çin’de artırma satışlarla beraber Huawei, sanal olarak zirveyi ele geçiriyordu. Bütün bütün zorluklara bile yardımcı geçmek kim döneme bile, Huawei’nin müşteri elektroniği bölümü, istisnai olarak büyük ölçüde bir gözdağı vermek aracılığıyla karşı karşıya. Eğer önümüzdeki yıl Huawei’nin elindeki erişilebilir işlemci çipi stoğu tükenirse; ambargolardan dolayı A.B.D. teknolojilerini kullanamayacak olan Huawei’nin, yoluna sadece nasıl oyalanmak edebileceği bilinmeyen.

Google servislerinden men edilen Huawei, kişiye özel program ekosistemini oluşturmaya başlayarak; kim dezavantajı bir avantaja çevirebilmeyi başarmıştı. Bildiğiniz üzere, Çin’de Google servisleri hali hazırda kullanılamadığından dolayı, Çinli yazılımcılar şu anda cep telefonu yazılımlar üretebilmek konusunda deneyimliydiler. Haliyle, son zamanlarda bir program ekosistemi güçlendirmek Çinli mühendisler için istisnai olarak da akıllara durgunluk veren olmadı. Ayrıca Google Servisleri’nden, Huawei Cep telefonu Servisleri’ne geçilecek olması, Çinli program geliştiriciler için harika bir haber. Kim sayede Çin menşeili uygulamalar, global pazara açılma fırsatı da yakalayacak. Fakat girişim, işlemci çipi geliştirmek seç donanımsal teknolojilere gelince, Huawei’yi istisnai olarak daha güçlü bir kontrol bekleyen. Çeşitli diğer bir sağlık durumu olarak da; AppinChina yetkililerinden Rich Bishop’a bağlı olarak, Çin dışındaki geliştiriciler daha istisnai olarak iOS ve ayrıca Android için program geliştirmeye odaklanmış durumda. Kim sağlık durumu, Harmony OS seç Çin menşeili bir koşu sistemine ve ayrıca kim sistemin alışkanlık marketine, global anlamda sağlanacak katkının istisnai olarak aşağı olacağı anlamına olay.

Huawei için gidişat harika seç gözükse de; önümüzdeki yıl Huawei’yi hamile büyük tehlikeye şirketin sadece nasıl çözüm vereceğini yaş gösterecek.

Ambargoların ve, sektörde artırma mücadele de Huawei’yi zorluyor!

Huawei’de azalan ekipman üretimi, şimdiden dikkatleri çekmeye başlamış durumda. Canalys Soruşturma Şirketi’nin tahminlerine bağlı olarak, Huawei için, ödünç almak bulundu komponent miktarı göze alındığında, satmaya değecek (satışının Huawei’ye yeteri {kadar} teşvik sağlayabileceği) ekipman lot 70 ve ayrıca 100 bin adet civarında.

Göze çarpan bir çeşitli diğer sağlık durumu da, Canalys raporlarına bağlı olarak 2020 yılının 2. çeyreğinde Xiaomi’nin, Uluslararası pazarında Huawei’yi geride bırakmış olması. Bunlara ek olarak Eylül ayında da Oppo, 2020 yılının 2. yarısı için dönüşüm hedeflerini %30 artırdı. Bütün bütün kim gelişmelere bile, Huawei’nin rakibi konumuna gelebilecek bir taşıyıcı ancak erişilebilir kesinlikle değil. Bunu söyledikten sonra, BBK Electronics, bünyesinde barındırdığ Oppo, realme, OnePlus, Vivo seç markalar aracılığıyla, Huawei’ye meydan okuyucu olmaya en bölgesel umut konumunda.

Aynı zamanda, Huawei’nin kim esneklik mücadelesi, BBK Electronics seç Çinli şirketler bölüm da yardımcı muhtemelen. Çin sağa geliştirilecek son zamanlarda bir çevre, gelecekte bütün bütün Çinli markaların Google’a ve ayrıca A.B.D.’ye olan bağımlılığının sona ermesi anlamına gelebilir. Kim sayede, gelecekte A.B.D. yaptırımları aracılığıyla yüzleşmeden yollarına oyalanmak edebilirler. Bizce, Çin’in erişilebilir izleme yapısı da bak önüne alındığında, gelecekte Çinli şirketler ile çevrili topyekün bir beraberlik ve ayrıca girişim birliği eyalet konusu muhtemelen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Huawei, önümüzdeki yıl büyük bir tehditle karşı karşıya!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply