Infinity War’un Çekimlerinden Görüntüler Paylaşıldı

Infinity War’un Çekimlerinden Görüntüler Paylaşıldı

Marvel’ın çok kahramanlarının bir araya geldiği Avengers serisinin son zamanlarda filmi Infinity War’un çekimleri Fırın ayında başladı.

Marvel, Avengers: Infinity War’un çekimlerinden bazı oyuncuların kuruluş aldığı bir elektronik kamera arkası videosu yayınladı. Infinity War sık çeşitli diğer Marvel filmlerinde bazılarını gördüğümüz sonsuzluk taşları üzerine kesinlikle olacak. Çok kahramanlar kim keşif kim taşlar için bir araya servet tercih gözüküyor.

Yayınlanan videoda Iron Man karakterini oynayan Robert Downey Jr., Spider-Man’i oynayan Tom Holland yanı sıra Oyuncu Lord’u oynayan Chris Pratt berber tamamen aynı sahnede kuruluş alıyor. Kim filmle beraber eski filmlere bağlı olarak ekstra Marvel kahramanı bir araya servet. 2008 yılının olabilir ayında çıkan Iron Man 1 aracılığıyla başlayan Marvel Cinematic Universe’te başlangıçta defa kim {kadar} istisnai olarak çok kahraman bir araya servet. Filmin yönetmenleri Anthony yanı sıra Joe Russo yaptıkları açıklamada Tony Stark’ın dünyayı güvende ziyaret etmek için elinden geleni yapacağını açıkladı. Captain America: Civil War’da yenilmezler ile çevrili bazı anlaşmazlıklar yaşanmış yanı sıra kahramanlar birbirine düşmüştü. Avengers: Infinity War 4 olabilir 2018 tarihinde sinemalarda kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Infinity War’un Çekimlerinden Görüntüler Paylaşıldı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply