İnsanların yüzde 17’si Bitcoin’in balon olduğunu düşünüyor – Hardware Plus

İnsanların yüzde 17’si Bitcoin’in balon olduğunu düşünüyor – Hardware Plus

Amerika Birleşik Devletleri‘nde Finder.com vasıtasıyla yapılan bir ankete bağlı olarak, ülkede yaşayan yetişkinlerin yüzde 17‘si kripto paralara sahtekarlık gözü aracılığıyla bakıyor. Yapılan ankette ilginç özel sonuçlar da sahip olmak.

İlginizi çekebilir: Bithumb’da 5 son zamanlarda coin devam ediyor görmeye başladı

Finder.com kullanıcıları: “Bitcoin gönderim ücretleri inanılmaz {pahalı}”

Finder.com vasıtasıyla yapılan kim ankette, 2001 kişinin kripto paralarla stresli görüşleri alındı. Buna bağlı olarak ankete katılan kişilerden yüzde 7.95′i bir stil kripto finans yatırımı yaparken, gelecekte kripto paralara harcama yapmayı planlayan kişilerin oranı yüzde 7.76.

Ankete katılanların tahmini yüzde 40‘ı ise kripto paralara harcama yapmayı düşünmüyor. Kim yüzde 40’lık azaltmak kripto paralar ve ayrıca onların getirebilecekleri aracılığıyla ilgilenmiyor. Yine o yüzde 40’lık ekibin sağa yüzde 35’lik bir tip riskin inanılmaz uzun olmasını gerekçe gösterirken, yüzde 27’lik bir tip ise kripto paraları anlaşılması elektrik enerjisi buluyor. Ankete katılanlardan yüzde 17’si ise kripto paraları bir sahtekârlık olayı olarak görüyor.

Finder.com

Anketi yapan Finder.com‘un açıklamasına bağlı olarak:

”Sayısız kripto finans yatırımcısı kim fikre katılmayacak muhtemelen ama; ankete katılan üyelerimizden yüzde 17’si Bitcoin’in balon olduğunu ve ayrıca patlayacağını düşünüyor.Yüzde 11.4 ise Bitcoin’in inanılmaz sınırlı bir kiralama alanına yaratıcı olduğu fikrinde iken, yüzde 5’lik bir kesme bağlı olarak ise, Bitcoin gönderim ücretleri inanılmaz {pahalı}.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: İnsanların yüzde 17’si Bitcoin’in balon olduğunu düşünüyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply