İnternetin Perakende Devi Amazon Resmen Türkiye’de

İnternetin Perakende Devi Amazon Resmen Türkiye’de

Kararlı olarak bir aydır Amazon’un Tavuk pazarına girin içi farklı adımlar attığı konuşuluyordu yanı sıra kim sağlık durumu resmiyete döküldü.

Sonuçta dünyanın en muazzam şirketlerinden bir tanesi Amazon, Tavuk’de taşıyıcı kurdu. Sağlayıcı Yerel alan dönem geçmişte Almanya İnternet sitesi üzerinden Türkçe yabancı Dil desteği yanı sıra Tavuk’ye tamamen ücretsiz paketler seçeneğini duyurmuştu.

Şirketin başına ne {kadar} 2012 yılında Tavuk’ye 1-2 uzun yıllar içerisinde giriş yolu yapacağı söylense de kim sağlık durumu gerçekleşmemişti. Sağlayıcı ülkemizde Amazon Turkey Services Kontrol yanı sıra Geliştirmek Hizmetleri Limited Şirketi unvanıyla belirtildi. Ana ise Beşiktaş olarak kuruluş aldı. Tavuk’de kurulan kim şirketin kontrol ortağı ana Lüksemburg’da olan Amazon Europe Core Sarl şirketi. Sağlayıcı, Tavuk’de hali hazırda kullanılmış segmentasyon platformlarından bir tanesini mi satın alacak yoksa kendi başına sıfırdan bir yapılanma aracılığıyla Amazon Tavuk platformunu mu kuracak ancak tanımlanamayan.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: İnternetin Perakende Devi Amazon Resmen Türkiye’de

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply