İtalyan Salatası Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

İtalyan Salatası Yapılışı :

İtalyan salatası yapımında ile başlamak olarak 1 muazzam şişe hazırlanmış garnitürün suyunu süzüp, kablo süzgecin sağa kuzu. İyice süzülmesini sağlayın. Daha bundan sonra küçük derince bir şapka sağa suyu süzülmüş garnitürü kuzu.

Rus Salatası Nasıl Yapılır? Rus Salatası Nasıl Yapılır?

Diğer tarafta 4-5 tane ortasında boy kornişon turşuyu çok küçük küpler halinde doğrayın. 3 parça kaşar peynir ve ayrıca 4 parça rafine salamı ortasında büyüklükte jülyen şeklinde belirli. Garnitöğe üstüne doğranmış kornişon turşu, jülyen halinde kestiğiniz salam ve ayrıca kaşar peyniri kuzu.

Daha bundan sonra sağlam 2 {yemek kaşığı} süzme yoğurt, 4 {yemek kaşığı} dolusu mayonez ve ayrıca damak tadınıza bağlı olarak sodyum ilave edin. Kaşık yardımı ile birlikte usulca karıştırın.

Et Yemeklerinin Yanına, Sandviçlerin İçine Yakışacak Bir Salata : İtalyan Salatası

Hazırladığınız italyan salatasını teklif tabağına alıp, teklif edebilirsiniz. İtalyan salatasını et ürünü ve ayrıca piliç yemeklerinin yakın çok aynı zamanda kulüp sandviçi içlerinde de damak zevki edebilirsiniz.

İtalyan Salatası Kaç Dakikada Hazırlanır? Kaç Kişiliktir?

Bu tarifi hazır için toplamda 10 dk gerekmektedir. Bu sürenin 10 dksı da planlama süresidir. Tarifte vermiş olduğumuz malzemeler 3 karakter italyan salatası içindir.

Afiyet olsun.

Bu Tariflere de Göz Atmak İster misiniz?Gönderiyi görüyorsun: İtalyan Salatası Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Kaynak:https://classicultimaterock.com

Kategori: yemek tarifi

Daha fazla gör:  Haydari Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Leave a Reply