Kahvaltılık Domatesli Biber Kavurması Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Kahvaltılık Domatesli Biber Kavurması Yapılışı :

Kahvaltılık domatesli biber kavurması için; 10 tane kasaba biberin ya da çerliston biberin saplarını kesip, 2-3 bölüme özel. Kestiğiniz biberleri arasında boy bir konteyner sağa kuzu. Üstüne 3 {yemek kaşığı} zeytinyağı döküp, çevresinde 5 an kavurun.

Poşe Yumurta Nasıl Yapılır? Poşe Yumurta Nasıl Yapılır?

Süre bir noktada kavrulan biberlerin üstüne 4 tane arasında boy küpler halinde doğranmış domatesi yanı sıra 1-2 inci beyazı çok küçük çok küçük doğranmış sarımsağı ilave edin. Tüm malzemeleri kapsamlı karıştırın.

Kahvaltılık domatesli biber kavurmasını arasında Yüksek sıcaklık üstünde domates yanı sıra biberler kapsamlı yumuşayana {kadar} pişirin. Piştikten daha sonra üstüne damak tadınıza bağlı olarak sodyum yanı sıra karabiber ekleyip, karıştırın.

Ekmeğinizi Bandıra Bandıra Yiyeceksiniz : Kahvaltılık Domatesli Biber Kavurması

Hazırladığınız kahvaltılık domatesli biber kavurmasını Sıcak ya da soğukluk olarak sağlama edebilirsiniz.

Kahvaltılık Domatesli Biber Kavurması Nasıl Bir Tariftir? Başka Nasıl Yapılır?

Domatesli biber kavurması Sabah yemeği sofraları için yapabileceğiniz, kolay, işlevsel yanı sıra leziz bir tariftir. Domatesli biber kavurmasını hazırladıktan daha sonra üstüne bireysel sayısına bağlı olarak yumurta kırıp, pişirip bu moda ikram edebilirsiniz.

Kahvaltılık Domatesli Biber Kavurması Kaç Dakikada Hazırlanır? Kaç Kişiliktir?

Bu tarifi hazır için toplamda 25 an gerekmektedir. Bu sürenin 5 ansı hazırlık çalışması, 20 ansı da pişirme süresidir. Tarifte vermiş olduğumuz malzemeler 3 bireysellik kahvaltılık domatesli biber kavurması içindir.

Afiyet olsun.

Bu Tariflere de Göz Atmak İster misiniz?Gönderiyi görüyorsun: Kahvaltılık Domatesli Biber Kavurması Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli)

Kaynak:https://classicultimaterock.com

Kategori: yemek tarifi

Daha fazla gör:  Değişik Detoks Tarifleri | Yemek Tarifleri (Adım Adım Resimli Anlatım)

Leave a Reply