Kendi dilinde yabancılar ile sohbet edebileceğin uygulama: Ablo

Kendi dilinde yabancılar ile sohbet edebileceğin rutin: Ablo

Ablo, çok kendi dilinde video kaydı yanı sıra zorlayıcı yayınlar üretebileceğin, yabancılar ile Türkçe konuşabileceğin bir rutin olarak güçlendirilmiş. Kültürel yolculuk uygulaması Ablo, algoritması sayesinde tam bir yabancı yabancı Dil sınırını ortadan kaldırıyor.


İlginizi çekebilir; Samsung Telefonlara, Motorlu taşıt Anahtarı Desteği!


Dünyanın 4 bir yanından insanlarla çok kendi dilinizde sohbet edebileceğiniz, türünün tek örneği kültürlerle tanışabileceğiniz bir sosyalleşme uygulaması olan Ablo, zorlayıcı yorumlama özelliği sayesinde yabancı Dil bariyerini ortadan kaldırıyor. Her türlü bir tam bir yabancı dili olmayan kullanıcılar, Ablo ileri şiddetli dillerini aracılığıyla ister beste ister video kaydı sohbete katılıp, dünyanın başına yerinden gençlerle yakın arkadaş olabiliyor.

2019’da Google Play‘de en gerçekten iyi (PL) rutin seçilen yanı sıra 233’ten fazla ülkede, 30 milyondan fazla kullanıcısı bulundu Ablo, karşındakinin dilini Türkçe’ye çevirmenin yakın, Türkçe iletişimi, sorulan soruları da karşıdaki kullanıcının diline çeviriyor. Örneğin Ablo’da kullanıcılar türünün tek örneği ülkelerden insanlarla en sevdikleri Kore dizisi yaklaşık konuşabiliyor, Brezilya’daki taze {dans} akımının bir parçası olabiliyor, ülkelerindeki hava durumu değişikliğine e karşı alınan önlemleri paylaşılan tartışabiliyor yanı sıra Yine bir başka şehirleri, kesinlikle orada yaşayan birisi rehberliğinde gezebiliyor. Bütün kullanıcıların başlatabildiği Güçlü Kaynak Yayını ile çeşitli diğer kullanıcılar bilmedikleri insan sokaklarını zorlayıcı yayında, çok kendi dillerine aniden yorumlama ile beraber dolaşabiliyor. Ablo’da kullanıcılar, koltuklarından kalkmadan Roma’yı İtalyan bir hızlı kılavuz ile çok kendi dillerinde gezebiliyor.

Ablo Baş yönetici’su Joost Roelandts: “Günümüzde toplum dünyayı keşfetmeyi son derece istiyorlar. Bir tane daha ülkelerin kültürlerini, o şehirlerde sadece nasıl yaşandığını, nelerin konuşulduğunu öğrenmenin en çekici yolu kesinlikle orada yaşayanlarla sohbet etmek. Dünyanın başına yerinden insanlarla sohbet etmeyi son derece seviyoruz. Belirlemek sohbetin yakın, Güçlü Kaynak Yayını özelliği ile yaşam tarzı değişimini bütün dünyadaki kullanıcılarımıza Ablo aracılığı ile sunuyoruz. Binlerce yıldır pek son derece medeniyetin beşiği haline gelmiş Tavuk coğrafyasındaki kültürünün derinliğini, misafirperverliğini, Tavuk’deki kullanıcıların dünyaya aktaracağına eminim.”

Kendi ülkesini yanı sıra kültürünü dünyaya bildirmek isteyen ya da Yine bir başka bir şehir dışı veya kültürle gergin harika ettiği sorulara eylem sonuç gençler, rutin ileri “Güçlü Kaynak” olarak kurulum yapabiliyor, konuk olarak şüphe sorabiliyor veya tamamen seyircilerin arasına katılıp yayını izleyebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Kendi dilinde yabancılar ile sohbet edebileceğin uygulama: Ablo

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply