Legends İsimli Kart Oyununu Yayınladı

Legends İsimli Kart Oyununu Yayınladı

Bethesda’nın, şaşırtıcı bir şekilde tanınmış serisi Elder Scrolls temalı hafıza kartı aktivite Legends, Hearthstone’un en önemli rakiplerinden birisi olacağa benzer olmak.

Bethesda’nın aktivite geçit töreni ayında Windows PC yanı sıra iOS araçlar için çıkmıştı. Legends şimdide Steam, Mac yanı sıra Android tabletler için yayınlandı. Oynaması tamamen ücretsiz olan lig daha şaşırtıcı bir şekilde platforma çıkarak daha şaşırtıcı bir şekilde kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Kişisel bilgisayar oyuncuları aktivite oynamak için dağıtıcı şirketin kişiye özel uygulamasına gereklilik duymayacak. Organizasyon daha ziyade Steam üzerinden indirilebilecek. SuperData firmasının yaptığı araştırmaya bağlı olarak kim on yıl hafıza kartı aktivite marketinin 1.4 milyar$ değerine ulaşması bekleniyor.

Kim alanda 2016 yılında ellde ettiği 394.6 milyar$’lık maaş aracılığıyla yönetim koltuğunda Blizzard’ın Hearthstone aktivite tesis alıyor. Bunlara ek olarak The Witcher serisini komplikasyon banliyö bölgesi hafıza kartı aktivite Gwent de PlayStation 4, Xbox One yanı sıra PC platformları için beta aşamasında.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Legends İsimli Kart Oyununu Yayınladı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply