“M1 MacBook Modellerinde Yanıltıcı Pazarlama”

“M1 MacBook Modellerinde Yanıltıcı Reklam”

Apple, geçtiğimiz on yıl duyurduğu firmanın kişiye özel üretimi olan M1 yonga setiyle MacBook eksosisteminde önemli bir yeniliğe gitmişti. Taze üretim MacBook modelleri, sanatsal olarak Intel işlemcili kardeşleriyle kontrast göstermese de peşini bırakmamak, sürdürmek gücü alanında Apple çıtayı hayli uzun tutmuştu. Intel işlemcili modellerden bundan sonra verimlilik konusunda önemli geliştirmeler sunan M1 MacBook serisi önemli ilgi çekmişti.

Apple MacBook Air 2020

Kim MacBook modelleri bir süredir pazarda ve ayrıca satışları gerçekten iyi (PL) kesinlikle olacak. Bunu söyledikten sonra Kaliforniyalı ilerleme devi, eskiden ortaya çıkan gözünde canlandırmak sorunuyla sarsılmış durumda. Kullanıcıların bildirdiğine bağlı olarak, ekranları kendiliğinden hasarlı ya da daha koyu çizgiler oluşmuş. Bakım merkezleri ise durumun kendiliğinden oluştuğu belirtilmesine ne olursa olsun birçok kullanıcıdan sabitleme için maaş ihtiyaç etmiş. 13 inç gözünde canlandırmak boyutuna kurucu modelleri çevre kim sağlık durumu kullanıcıları bir hayli kızdırmış kesinlikle olacak ki  Amerika Birleşik Devletleri’nde harekete başarıyla geçti kullanıcılar, Apple’ı mahkemeye vermişti. Epic Games aracılığıyla görülen davadan bundan sonra şirketin en önemli davalarından bir kişi de kim kesinlikle olacak iyilik öyle gibi görünmek.

Suçlamalar Büyük ölçüde

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada önemli suçlamalar olduğu görülüyor. Apple kim davada kullanıcıları yanıltmakla ve ayrıca rahatsız olduğu tanınan bir ürünün satışına ısrar etmekle suçlanıyor.

Dosya takımı dosyasında kuruluş banliyö ifadelere bağlı olarak Apple, ürünlerini piyasaya sürmeden geçmişte yaptığı güç testleriyle sinir uygunsuz uzmanlık veriyor. Kim suçlamaya dayanak olarak ise MacBook Pro ve ayrıca MacBook Air ekranlarındaki sorunun testler boyunca ortaya çıkmaması, çıksa parlak kullanıcılarla paylaşılmaması gösterilmiş. Buna ayrıca Apple’ın kim durumu bilmesine ne olursa olsun üretimi ısrar ettirdiği de dosyada kuruluş banliyö bir Yine bir başka kelimeler.

“Kim sağlık durumu bilinmesine ne olursa olsun Apple kim konuda her türlü bir yer değiştirme atmamıştır ve ayrıca kim durumu kamudan saklayarak cihazlarını güçlendirilmiş teknolojilere kurucu ve ayrıca yaşamak olarak pazarlamaya ısrar etmiştir. Bunu söyledikten sonra, kamuya kim stil lanse edilen cihazların olağan kullanımı ne olursa olsun cihazlarda önemli hasarlara kaldırım açmış, Ayrıca kullanılamaz hale getirmiştir.”

Bunların kötü iddialar olduğunu kelimeler etmemiz gerekiyor. Dahası, Apple’ın açıklamaları da kim durumu destekler nitelikte. Zira hakkında yasal işlem başlatmak dosyasına bağlı olarak Apple Cihazlarımızın güvenilirliğinden emin aslında olmak için 13 inç MacBook Air modellerimizi, kulllanıcıların deneyimlerini yansıtacak stil önemli bir güç testine soktuk. ifadesini kullanmış durumda. Kim açıklamanın, Apple’ın cihazlarındaki sorunlara kayıtsız kaldığının göstergesi olduğu da hakkında yasal işlem başlatmak dosyasına eklenen bir Yine bir başka hak talepleri konumunda.

Müşteri Hakkı İhlali İddiası

Kaliforniya eyaletindeki müşteri haklarının ihlali iddiası ise davanın çeşitli diğer bir yoğunlaşmak noktası. Kim hak talepleri ise Apple’ın onarımlar için maaş ihtiyaç etmesine dayandırılmış.

Suçlamalar Apple’ın sağlamak kapsamındaki cihazların onarımı için maaş ihtiyaç etmesiyle desteklenmiş. Davada bahsi başarıyla geçti 2 müşteriden bir kişi gözünde canlandırmak onarımı için 480 Para ödediğini belirtirken, an gayrimenkul yatırımcısı ise 615 Para ödemiş. Davada çeşitli diğer müşterilerin de karşılaştırılabilir maaş ödediği belirtilirken, Apple’ın kim durumu bireysel hatası saydığı da ekleniyor.

MacBook’ların kasası aracılığıyla gözünde canlandırmak ile çevrili biriken tozların kim duruma kaynak olabileceği bilinse de, durumun yaygınlığının bir imalat hatasını Kırmızı bayrak ettiği söyleniyor.

Dönüştürme Ekranlar Da Kim Durumdan Etkilenebilir

apple
MacBook Pro

Davada başparmak basılan bir tespit da dönüştürme ekranların da tamamen aynı sorunu yaşama ihtimali. Gözünde canlandırmak değişimi ücretli olsun veya olmasın dönüştürme ekranların da tamamen aynı sorundan etkilenme olasılığının uzun olduğu belirtilmiş. Davada Apple’ın müşterileri sonu olmayan bir gözünde canlandırmak değişimi döngüsüne soktuğu kelimeler ediliyor.

Dosya takımı Tam olarak nasıl Israr etmeye devam et Edecek ?

Kullanıcıların Apple’dan isteği esasen ücret kesinlikle değil. Asıl istenenin Apple’ın MacBook ekranlarının güvenilirliği hakkındaki “yanıltıcı reklam ve pazarlama” uygulamasından vazgeçmesi ve ayrıca durumu düzeltmeye çalışması olarak aktarılıyor.

Daha önce Epic Games aracılığıyla mahkemelik olan Apple’ın kim keşif tam olarak nasıl bir kaldırım izleyeceği harika ediliyor. Apple’ın beklentileri karşılamaması durumunda, kim davanın Apple’a tahmin edilen 5 mily10 dolara mâl olacağı da konuşulanlar ile çevrili. Kim rakamın şirketin ödeyeceği cezalar eklenmeden hesaplandığını da belirtelim.

 

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: “M1 MacBook Modellerinde Yanıltıcı Pazarlama”

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply