Mobil internet paketiniz yetmiyorsa, bu tavsiyelere kulak verin – Hardware Plus

Mobil internet paketiniz yetmiyorsa, bu tavsiyelere kulak verin – Hardware Plus

Iyi bir fikir telefonlarımız ve ayrıca tabletlerimiz için kullandığınız operatörlerin istatistikler paketleri eğer ay sonu gelmeden bitiyorsa, sayısız ipucuyla istatistikler paketinizden fiyat indirimi yapabilmek uygulanabilir. İşte bunlardan birkaçı:

Chrome’dan istatistikler sıkıştırma özelliğini proaktif olarak elde

Son derece önemli bir Büyük bir sayı ihtiyatlı telefonlarda internet gezinmesi için Chrome tarayıcısını kullanıyor. Yine de istisnai olarak azı bu tarayıcıda merkez hinterlandı istatistikler sıkıştırma özelliğinden haberdar. Chrome’da  “Ayarlar>Mühür Genişliği Yönetimi>Çalışmalar kullanımını Azalt” seçeneğine kademeli olarak internet gezinmelerinde istatistikler tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu kalite internette dolaşırken verilerin sıkıştırıp, sicil kalitelerini düşürerek istatistikler kullanımını azaltıyor.

Chrome kesinlikle değil Opera diyorsanız, Opera Mini’yi deneyin

Opera Mini
Opera Mini

Chrome’a bunun yerine Opera Mini yoluyla da istatistikler tasarrufu yapabilmek uygulanabilir. Opera Mini’nin iddiası istatistikler sıkıştırma özelliğiyle %90’a {kadar} fiyat indirimi yapacağınız doğru.

Opera Max kullanın

Opera Max
Opera Max

Yine Opera’nın istatistikler tasarrufu teslim etmek için geliştirdiği tamamen ücretsiz bir davranış olan Max, 10MB’lık bir video kaydı’yu 3MB’a düşürerek gerekir videolarda, gerekse çeşitli diğer internet kullanımlarınızda önemli ölçüde anlamda maaş sağlıyor.

Youtube videolarının kalitesine uyarı elde

Youtube veri ayarları
Youtube istatistikler ayarları

Eğer cep telefonu cihazlarınızla internet paketiniz üzerinden Youtube videoları izliyorsanız, bu önemli bir istatistikler kullanımı anlamına olay. O nedenle şu anda önemli ihtimalle SD kalitesinde videoları izliyorsunuz bunu söyledikten sonra bunu söyledikten sonra yapabileceğiniz sayısız bir kişisel özellik sahip olmak. Hem Youtube uygulamasından Mobil Çalışmalar Kullanımı Sınırlamasını açarak fiyat indirimi sağlayabilirsiniz, hem de Youtube için dizayn edilmiş ve ayrıca tonlarca olağanüstü kalite sunan Viral Popup uygulamasını kullanabilirsiniz.

Spotify seslendirmek kalitesine uyarı elde

Spotify şarkı kalitesi
Spotify seslendirmek kalitesi

Spotify’dan siz de benim iyilik bazı durumlarda Offline Mod dışında canınızın çektiği bir şarkıyı istatistikler üzerinden dinliyorsanız, şarkının stream edilme kalitesi istatistikler kullanımına direkt teşvik etmek ediyor. Spotify’ın ayarlarında Aktarma Kalitesi bölümünü Ortak Ödül seçeneğine getirirseniz, şarkılarınız daha ziyade daha kalitesiz ama istatistikler paketiniz daha memnun olacaktır.

Arka uç planda sinsi sinsi istatistikler kullanan uygulamara uyarı elde

Arka plan verileri
Kayıt verileri

Iyi bir fikir telefonunuzun ayarlar bölümünden Çalışmalar Kullanımı sekmesine her zaman bir bakış atın. Eğer gereğinden fazla istatistikler kullandığını gördüğünüz bir davranış varsa, gözünün yaşına bakmadan tarih verilerini kapatarak yolunuza ısrar etmeye devam et edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Mobil internet paketiniz yetmiyorsa, bu tavsiyelere kulak verin – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply