OPPO, Android 11 tabanlı ColorOS 11’i beta olarak yayınladı

OPPO, Android 11 tabanlı ColorOS 11’i beta olarak yayınladı

OPPO, Android 11 işleyen sistemi üzerine giydirdiği son zamanlarda tüketici arayüzü olan ColorOS 11′in genel olarak beta sürümünü kullanıma sunmaya başladı.


İlginizi çekebilir: Android 11 tabanlı OxygenOS 11, beta olarak OnePlus 8’e geldi!


Tavuk başta aslında olmak üzere Uluslararası pazarda gittikçe kendisini büyütmeye oyalanmak eden OPPO, ColorOS arayüzünün son zamanlarda sürümünü tanıttı. Sonra uyarı çeken açıkla, OPPO’nun Android’in stil numaralarıyla ortak zamanlı gidebilmek bölüm direkt ’11’e atlaması oldu. Böylelikle erişilebilir haliyle 7.2 sürümü sahip olmak olan ColorOS, {artık} ColorOS 11 olarak yoluna oyalanmak edecek.

Kim arayüzün başlangıçta genel olarak betası ise OPPO vasıtasıyla dağıtılmaya başlandı. Kim bağlamda Find X2, Find X2 Pro, Reno 3 ve ayrıca Reno 3 Pro kullanıcıları bugünden gelen Android 11 tabanlı ColorOS 11 beta programına kaydolarak telefonlarına yükleyebiliyor.

Mutsuz kim programın şu en kısa sürede için toplam olduğunu ekleyelim. OPPO, 14 Eylül’de ColorOS 11′e özelleştirilmiş bir promosyon etkinliği düzenleyecek; kim etkinlikte ise, hem ColorOS 11′in son zamanlarda dinamikler ve ayrıca hangi telefonlara geleceği çevresinde çok daha fazlası teknik bilgi paylaşacak hem de beta programını yenileyecek. Bunlara ek olarak OPPO, tamamen aynı etkinlikte Android 11 güncellemesini hangi telefonlara vereceğiyle alakalı büyük bir yaş çizelgesi de açıklayacak.

Geçen gün Google’ın Android 11′i Pixel cihazları için yetkililer olarak yayınlamasının ardından, iyi bir fikir telefon üreticileri birer birer çok kendi telefonları için yükseltme çalışmalarına peşini bırakmamak, sürdürmek. Karşılaştırılabilir bir hareket dün gece OnePlus’tan da gelmiş; OnePlus 8 ve ayrıca OnePlus 8 Pro için OxygenOS 11 beta sürümü yayınlanmıştı. Bakalım kim şirketleri, hangi rakipleri gözlemlemek edecek?

Bunlar da ilginizi çekebilir(*11*)

İzliyorsun: OPPO, Android 11 tabanlı ColorOS 11’i beta olarak yayınladı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply