Otomobilinize Google Asistan getiren ürün: Anker Roav Bolt

Otomobilinize Google Asistan getiren ticari mal: Anker Roav Bolt

Google Asistan ve ayrıca Alexa arasındaki mücadele başına geçmek tarih daha da kızışmakta. Son zamanlarda cihazlarda ve ayrıca platformlarda geliştirmek için can atmaktalar öyle ki tonit ikisi de 10 binlerce cihazda kullanılabilir durumda. Anker özgürlük olsun Google Asistan’ınız {artık} evinize hapsolmak zorunda kalmayacak. Son zamanlarda yılın en ünlü yenilik etkinliği CES 2019’da tanıtılan Roav Bolt aracılığıyla Google Asistan size arabanızda da takip et edebilecek.


İlginizi çekebilir: Google Asistan Türkçe oldu! | Neler sunuyor?


Google Asistan Roav Bolt organizasyon birliği sadece nasıl çalışıyor?

Roav Bolt özel yenilik harikası taze arabalar için kesinlikle değil, modası geçmiş modelleri de destekleyecek. Roav Bolt takılıyken Google Asistan’ı sorgulamalarınızı cevaplamak, çalma listelerinize seslendirmek eklemek, anlık Blog yazısı yollamak ve ayrıca bilge düz aletlerini yürütmek için kullanabilirsiniz. Evin kapısına yaklaştığınızda bilge evinizi mevcut ola geçirebilir ve ayrıca yoldan gözünüzü ayırmadan müzikleriniz ortasında değiştir yapabilirsiniz.

Roav Bolt düşük boğa arabada kullandığınız telefon şarjları seç durmakta. Yaşlı usul 12 voltluk çakmak girişine takılarak çalışmakta. Üreticisi yolun gürültüsünde sesinizin daha yakın algılanmasını teslim etmek için çift mikrofon ve ayrıca ses kesme özelliği aracılığıyla birbirleriyle olay. Beraberindeki Bir çift USB girişi de cabası, derhal suçlamak özelliğine kurucu kim girişlerle Bir çift cihazı birden iddia başarılabilir. Roav Bolt’un size vaiz yüzünde bir bakışta deneyim mal sahibi aslında olmak için, Google Assistan’ı örneklemek eden renklerde 4 LED bulunmakta.

Sesli komutlarınızı algılamanın ve ayrıca, ailenizden ya da arkadaşınızdan itibaren mesajlara ya da market alışverişinde unutmamanız gerekenler seç kapsamlı etkinliklere dair bilgiler de verebilmekte. Roav Bolt‘u aracınıza takıldıktan sonradan benzer telefonunuzdaki Google Assistan’la iletişime geçtiğiniz seç “Hey, Google!” diyerek şüphe sormaya ya da kontrol vermeye başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda değerli pilotunuz

Kesinlikle Roav Bolt’un en istisnai olarak kullanılacağı yönlerden birisi kaldırım sonuç gidiyor. Hem kaldırım tarifi toplamak hem de web sitesi trafiği durumundan ya da etraflardaki benzincilerden haberdar aslında olmak seç elinizi direksiyondan çekmeden verebileceğiniz komutlar aracılığıyla Roav Bolt heyecan verici bir değerli Kaptan seç. Istatistikler bağlantısı yoluyla cihazın popüler müzik çalma, yayın yapmak ve ayrıca sesli ders kitabı dinletme özelliklerinden de kabul et başarılabilir. Avcılık yapıp, Blog yazısı atabileceğini söylemeye gerekir parlak yok.

Google Asitan’ı arabanıza taşıyan Roav Bolt’a raflara çıkmadan geçmişte erişmek istiyorsanız, 50 paralık başlangıç ​​aşaması satın alma bedelini ödemeye mevcut olmanız lazım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Otomobilinize Google Asistan getiren ürün: Anker Roav Bolt

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply