PES 2021’de İTALYA vs. İSPANYA

PES 2021’de İTALYA vs. İSPANYA

TCL Tavuk sponsorluğundaTCL QLED 4K TV C725 aracılığıyla hazırladığımız serimize ısrar etmeye devam et ediyoruz. EURO 2020 heyecanını iş yeri ahalisi olarak yaşayacağımız kim dönemde başına tanışmak sabahında Aydoğan karşısına birini düşman alarak PES 2021’de karşılaşmayı oynayacaklar. Aynı anda başına videoda 1 kişiye PES 2021 tanıtmak!


İlginizi çekebilir; PES 2021’de UKRAYNA vs. İNGİLTERE | PES 2021 HEDİYELİ! | TCL C725


PES 2021’de İTALYA vs. İSPANYA | PES 2021 HEDİYELİ! | TCL QLED C725

*Kim çevrimiçi video TCL Tavuk sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Ağustos ayında raflarda gidiyor TCL QLED 4K TV C725 yaklaşık kapsamlı yeterlilik için; https://www.tcl.com/tr/tr/products/c725/c725-55.html

Turnuvanın yarı son maçında Aydoğan ve ayrıca Can kozlarını paylaştı. TCL C725 serisi TELEVİZYON aracılığıyla oynadığımız oyunda bakalım tam olarak nasıl bir skor ortaya çıkmış. Sizler de beklentinizi geri bildirim bölümünde yazmayı çalışmayı durdur etmeyin!

TCL QLED TV’ler Quantum Dot adını gerçeği nedeniyle güçlendirilmiş bir ilerleme aracılığıyla geliyorlar. Zamansız LED televziyonların karşı nano Aralık boyutunda ultra yalın yarı iletken bir madde aracılığıyla zenginleştirilen görüntüde daha uzun ışıltı ve ayrıca gözden geçirme imkanı sunar. Aynı anda OLED ekranlarda karşılaşılması muhtemelen gözünde canlandırmak yanması problemini de içermez.

TCL markalı televizyonlar Google LLc. sertifikası aracılığıyla Android TV lisanslı olarak olay. Kim sayede hem televizyondaki Android 11 işleyen sistemine hem de yüklü ve ayrıca lisanslı olarak itibaren Netflix, Amazon Prime Video kaydı ve ayrıca YouTube tercih servislere de yükseltme desteği kademeli olarak verileceğinin garantisini almış olacaksınız. Bir çeşitli diğer yandan Android kanadındaki en devasa detaylardan bir kişi olan koruma güncellemeleri de TCL televizyonunuzu hem mevcut hem de uygun şekilde olarak kullanmanızı sağlayacak.

Bütün TCL televizyonlarında “Camera Ready “ adı gerçeği nedeniyle web video kamera desteği erişilebilir olduğunu da belirtelim. Kim sayede çevrimiçi video seminer yapılabiliyor, P725 ve ayrıca üstü bütün modellerde ise dahili mikrofon bulunuyor. Hem çevrimiçi video konferanslarda sesli çağrı için kullanabilir, hem de Google Yardımcı’a “Ok ucu Google “ dediğinizde sesli kontrol verebilirsiniz

*PES 2021 Hediyesi İçin*

Video oyunu başarmak için sıradışı yapmanız gereken videoda sorduğumuz soruyu “#XXXXX” örneğinde olduğu tercih Google’ın hizmeti olan stil yazmanız gidiyor. Yarın sabahın erken saatleri Instagram hesabımızdan duyuracağımız çekilişle şampiyon arkadaşımıza oyunun kodunu veya Steam hesabına tanıtmak olarak verilmesini sağlayacağız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PES 2021’de İTALYA vs. İSPANYA

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply