Philips 803 Serisi OLED Android TV neler sunuyor? (VIDEO)

Philips 803 Serisi OLED Android TV neler sunuyor? (VIDEO)

Philips 803 serisi OLED Android TV neler sunuyor? Kim videomuzda, bir süredir ofisimizde kullandığımız modelin özelliklerine çok yakından bakıyoruz.Philips 803 serisi OLED Android TV dinamikler

Televizyonun tasarımıyla başlayacak olursak aslen dikkatimizi çeken tanımla, modelin ultra yalın yapıda olması oldu. Zira panelin kendi başına özellikle 4 mm’lik bir inceliğe yaratıcı. Tasarımı perçinleyen bir çeşitli diğer tarif ise yüz tarafın hemen hemen harika bir şekilde çerçevesiz olması. Dolayısıyla TV izlerken çöze batan güçlü çerçeveler yerine hemen hemen özellikle ekranı görüyorsunuz yanı sıra temel olarak TELEVİZYON gözünüze son derece daha keyifli görünür.

Philips’in imzası haline gelmiş Ambilight teknolojisi tabii ki kim modelde de kuruluş alıyor. Televizyonun {arkasında} 3 taraflı stil konumlandırılmış Ambilight aydınlatmaları, izlediğiniz sahneye takip stil duvarınıza aydınlatma yansıtıyor. Kim hem izlediğiniz görüntünün daha bak alışverişçi görünmesini sağlıyor hem de izlediğiniz görüntünün renkleri aracılığıyla güvenilirlik sağladığı için göster olduğundan daha kapsamlı görünür. TV’nin için de Ambilight aydınlatması aracılığıyla stresli çeşitli özel mod yanı sıra değiştir bulabiliyorsunuz.

Görüntü kalitesi yanı sıra yöntem özellikler

Kademeli olarak kademeli olarak televizyonun yöntem özelliklerine yanı sıra görüntü kalitesine kader olursak 55 inç boyutlu ekranda OLED tahta yanı sıra 4K yerleşim karşımıza çıkıyor. Tabii ki görüntü kaltesini belirleyen yegane unsur OLED tahta avantajları. Bildiğiniz tercih OLED teknolojisi, tasarımsal olarak incecik üretilebilmesine karşın hem son derece uzun ışıltı seviyelerine çıkabilmenize hem de gerçeklik siyahlar ödünç almak edebilmenize olanak tanıyor. Sonra modelin görüntü kalitesini belirleyen en devasa bir çeşitli diğer unsur, TV’nin içerisinde kuruluş banliyö bölgesi anında üretim Philips P5 Perfect görüntü motoru. Kim görüntü motoru izlediğiniz görüntüleri, yaratıcı olduğu algoritma aracılığıyla izlediğiniz başına şeyi otoamtik olarak optimize ediyor yanı sıra uzun taşıma gücü aracılığıyla kaliteyi arttırıyor.

Philips 803 serisi koşu sistemi olarak Android kullanıyor. Aslında TV’nin içerisinde Nougat sürümü olmasına karşın Oreo güncellemesinin geleceği belirtiliyor. Android koşu sistemiyle beraber Google Yardımcı’a ulaşabiliyor yanı sıra televizyonunuzu sesli olarak doğrudan edebiliyorsunuz. Kim sayede tuttuğunuz takımın toparla maçının kaç kaç bittiğini ya da o günkü iklim tercih aklınıza itibaren birdenbire birdenbire başına şeyi asistana sorabiliyorsunuz. Tabii ki Android koşu sistemiyle beraber Google Play Store’da kuruluş banliyö bölgesi çeşitli özel rutin yanı sıra organizasyon da elde edilebilir durumda. Yine de organizasyon performansı konusunda beklentilerinizin son derece uzun olmaması gerekir. Zira fotoğraf gücü anlamında yükseklik düzey oyunlar TV’de pek akıcı stil oynamak kadar değil.

Öte yandan TV aracılığıyla beraber Bir çift özel kumanda olay. Bunlardan birinde sesli doğrudan için mikrofon bulunuyor yanı sıra TV arayüzünde son derece daha basit gezinebilmeniz hesap bir joystik tasarımını kullanıyor. Diğerinde ise gereklilik duyabileceğiniz Netflix tuşu aracılığıyla hep birlikte, açıkça teşekküllü bir klavye bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Philips 803 Serisi OLED Android TV neler sunuyor? (VIDEO)

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply