Philips OLED807 Modeline PQ ve SQ İyileştirmelerini Dahil Etti

Philips OLED807 Modeline PQ ve SQ İyileştirmelerini Dahil Etti

Birçok uzmanın günümüzün amiral gemisi TV’si olduğunu düşündüğü bir ürünü tamamen dönüştürmek sürekli ezici yine de pozitif bir uğraşmak olarak nitelendirilir. OLED807, donanımında güçlendirilmiş 6.yaratılış P5 Sentetik Zekalı Görüntü İşleme sistemini içeriyor. Kim program sayesinde televizyonda bulundu aydınlatma sensörü daha ‘ihtiyatlı’ hale getirilmiş durumda. Düzenli bir OLED televizyona bağlı olarak ışıklar gücünde %30’luk bir uzatmak teklif amacıyla, hidrojen bazlı bileşimleri daha düzgün ve katı olan döteryumla değiştirilmiş.


İlginizi çekebilir: Smart TV ve Android TV ne beklemek? Ne işe yarıyor? | Philips 58PUS8506


Philips OLED807 neler sunuyor?

Güçlendirilmiş P5 Atmosfer Zekası; televizyonun bulunduğu ortamdaki ışığa bağlı olarak hem SDR hem de HDR içerikler oynatılırken; parlaklığı, rengi ve kontrastı dürüst gerçek zamanlı olarak ayarlıyor. Modelde bulundu 6.Üretim P5 insan yapımı bilgi sayesinde hedef pazar; çok kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak gözü yormayan, iyileştirilmiş koyu renkler, iyileştirilmiş farklı renkler sıcaklığı iyilik seçenekler arasından kendi başlarına çeşitler yapabiliyor.

Taze muadili “Sentetik Akıl {Otomatik} Parmak şıklatmak Yöntem”nun en son zamanlarda sürümü de 2022 varyasyon OLED’lere karışık edildi. Hali hazırda 2 adet olan görüntü yöntem seçeneği Parmak şıklatmak Yapımcısı Yöntem da karışık edilerek 7’ye çıkartıldı. Parmak şıklatmak Yapımcısı Yöntem aktifleştirildiğinde OLED807 esasen Dolby Vision Dark ayarlarına vardiya yapıyor.

Pratik görüntü seçenekleri arasına ‘Kristal Berraklığı’ seçeneği de dahil. Taze koleksiyon sayesinde netlik, farklı renkler ve karşılaştır arasındaki lütuf artırıldı. Philips Ambilight TV; Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+ ve HDR10+ adaptive karışık aslında olmak üzere sayısız türünün tek örneği HDR formatı sunuyor. 2022 varyasyon OLED TV’ye kim özelliklere üstüne üstlük Güçlendirilmiş IMAX desteği dahil.

IMAX desteği, görüntü kusurlarını gidererek filmi doğru yapımcısının amaçladığı iyilik sunmak amacıyla güçlendirilmiş bir algoritmaya kurucu. En uzun kalitede, en kibar 4K görüntüleri geri yükleme oluştur için IMAX DMR- Digital Media Remastering Teknolojisi’ni kullanıyor. OLED807’de bulundu Philips 6.Üretim P5 Sentetik Akıl, IMAX sürümlü içerikleri iyileştirerek izleyicilerine pozitif bir tekne gezisi deneyimi yaşatıyor.

OLED807’de klas gümüş canlı T şeklinde krom ayaklar bulunurken; 77’’ inç OLED807’lerde metalik, koyu farklı renkler, krom, etrafında “bar” şeklinde ayaklar merkez alıyor. Televizyonda merkez hinterlandı HDMI 2.1 kapasitesinin yakın eARC, VRR desteği, 48Gbps band aralığı, 40Hz’den 120Hz’ ye uzanan 4K görüntü ve premium FreeSync uyumluluğu, G-SYNC uyumluluğu, Auto Game ve Auto-Low-Latency modları sayesinde TELEVİZYON; oyunseverler için de arzu edilen.

Philips OLED

Ekranın üzerindeki lig çubuğu gürültü ve görüntü ayarlarına hemen erişim elde edin sağlarken lig boyunca basitleştirilmiş yemek seçimi de ayarlarının belirlemek edilmesine için mümkün kılmak veriyor. Oyunseverler VRR, NVIDIA G-SYNC ve AMD FreeSync özelliklerini de kolaylıkla aktifleştirebiliyor.

Philips TV’lerdeki anti-burn teknolojisi; statik içeriği tam olarak bir moda algılıyor ve piksellerdeki yanmayı cesaretini kırma için aydınlatma çıkışının yoğunluğunu giderek azaltarak logo algılama sistemi kullanıyor.

OLED807 aynı şekilde 4 pasif radyatör destekli üçlü halka bas sürücüsü endişe verici, güçlendirilmiş ve gelişmiş 70W 2.1 gürültü sistemine kurucu.

Philips TV & Kablosuz Düz Sistemleri’nin bir parçası olan DTS Play-Fi kablosuz teknolojisiyle de katip ticari mal, takip ekipman orta basit ve sorunsuz iletişim sağlıyor.

2022 modellerde yapılan son zamanlarda bir güncellemeyle, OLED807 sayısız hoparlörlü bir AV sisteminde kuruluş çıkış olarak kullanılabiliyor. Kim sayede soundbarlara, Yine bir başka hoparlörlere ya da bir subwoofer’a iletişim hem kablosuz hem de son derece temel.

Google Yardımcı, uzaktan kumandayla bas-konuş özelliği ve Alexa uyumluluğu TV’deki Android 11 işleyen sistemi vasıtasıyla gerçekleştiriliyor. Karanlıkta birlikte çalışmak kolaylığı yaratan gömme, arkadan aydınlatmalı tuşlu uzak klas gümüş canlı metalik yüzey ve dokunduğunda lüksü hissettiren İskoç Muirhead doğal deri detaylara kurucu.

Özetle Philips OLED807, kullanıcısının tekne gezisi zevkini en en uygun seviyeye taşıyabilmek bölüm sayısız eklentiye ve geliştirmeye kurucu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Philips OLED807 Modeline PQ ve SQ İyileştirmelerini Dahil Etti

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply