Philips Online Satış Mağazası tüketicilerle buluştu! – Hardware Plus

Philips Online Satış Mağazası tüketicilerle buluştu! – Hardware Plus

Philips Tavuk, bireysel sağlık ve zindelik ürünlerinin satılacağı online mağazası aracılığıyla tüketicilere 7/24 Satın alma imkânı sunuyor.


İlginizi çekebilir: Dik şarjlı süpürgeler tetikleyici tanınmış oldu? (HEDİYELİ)


Philips Tavuk, bireysel sağlık ve zindelik portföyündeki ürünlerinin satılacağı online mağazasını açtı. Philips Tavuk, 10 Nisan 2020’de kullanıma açtığı online alışveriş merkezi aracılığıyla müşterilerine 7/24 geliştirmek vermeyi hedefliyor. Özel sağlık ve zindelik ürünleri portföyünde keşfedildi, dengeli yanı sıra kaliteli yaşamı destekleyen çok küçük daire aletleri (ev mutfak aletleri, enerji süpürgesi, ütü), kız yanı sıra kişi bakımı, ağız boşluğu yanı sıra inci beyazı bakımı ürünlerinin ve ayrıca {anne}-çocuk sağlığı üzerine çözümler sunan Philips Avent ürünleri de online mağazasında tüketiciler aracılığıyla buluşacak.

Philips Özel Sağlık ve zindelik Ortadoğu yanı sıra Tavuk Genel olarak Müdürü Milena Elmasoğlu:

Günümüzde dijitalleşme yanı sıra tüketicinin değiştirme ihtiyaçları Satın alma deneyimine taze bir muazzamlık kazandırdı. Özel bir seçenek yanı sıra kullanmak kolaylığı arıyor tüketicilerimizi düzenli olarak dinleyip, onların hayatlarına dokunan çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Kim sebeple, güvenli ve emniyetli yanı sıra pozitif yatırımcı deneyimini en mükemmel moda trendi sunmak için kapsamlı bir teknik atarak online mağazamızı açmaktan önemli hoşnutluk yanı sıra onur duyuyoruz. Tüketicilerimiz, Özel Sağlık ve zindelik portföyümüz aşağıda olanaklar banliyö bütün ürünlerimizi dikte web İnternet sitesi ile hızlı yanı sıra hızlıca satın alabilecekler. Düzenli olarak söylediğimiz iyilik; onların hayatını başına noktada ile yardım yanı sıra daha derin hale onaylamak aslen önceliğimiz, bunu da online mağazamız aracılığıyla daha derin bir noktaya taşıyacağımıza inanıyorum dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Philips Online Satış Mağazası tüketicilerle buluştu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply