Philips’in Yeni OLED 9 Serisi Televizyonla Sanatı Birleştiriyor

Philips’in Yeni OLED 9 Serisi Televizyonla Sanatı Birleştiriyor

Philips’in amiral gemisi ürünü 65 inç büyüklüğündeki OLED 9 serisi en taze OLED teknolojisi aracılığıyla P5 görüntü motorunu bir araya getiriyor.

Philips’in taze OLED 9 serisi başına pikselin aydınlatma kaynağını kusursuz kapatabilme özelliğine kurucu. Kim kalite sayesinde TELEVİZYON daha koyu rengi gerçeğe bölgesel gösterebiliyor. 900 nit parlaklığa kurucu paneller eşi benzersiz bir karşılaştır sağlıyor.

OLED 9 serisi 3 taraflı Ambilight Spectra XL sistemi sayesinde görselliği TELEVİZYON çerçevesinin dışına taşıyor. Ambilight aydınlatma armatürleri televizyonun prim farklı renkler canlılığını yanı sıra yükseltilmiş karşılaştır oranını bir eylem ileriye taşıyor.

Android M TM Smart Tv sistemine kurucu olan OLED 9 serisi kurucu olduğu Google sertifikası sayesinde televizyonla bağlı kalarak olan uygulamalara, servislere yanı sıra içeriklere Google Play Store üzerinden erişim sağlamak sağlıyor. 4 çekirdekli işlemciye kurucu olan TELEVİZYON, Q klavye, varil pedi, gürültü popülerlik seviyesi teknolojisi yanı sıra yükseltilmiş uzaktan kumandası sayesinde hızlı kullanmak sunuyor.

(*9*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Philips’in Yeni OLED 9 Serisi Televizyonla Sanatı Birleştiriyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply