Philips’ten MVA teknolojili 28 inç LCD ekran – Hardware Plus

Philips’ten MVA teknolojili 28 inç LCD ekran – Hardware Plus

Philips monitörlerinin marka adı yetki vermek ortağı MMD, 28 inçlik aslen Philips ekranının lansmanını duyurdu. MVA teknolojisine yaratıcı 28 inç boyutlu son zamanlarda ekran, güçlü renkler yanı sıra görüntüler sunması açısından devasa bir tesis tutuyor. Philips’in  284E5QHAD varyasyon numarasına yaratıcı ekranın kapsamlı bilgilerine aşağıdaki sıkmak bülteninden ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda Philips ekranı, daha güçlü yanı sıra fantastik görüntüler sunmak için artırılmış bir bir dizi hinterlandı dik yönlendirme (MVA) teknolojisine yaratıcı. Resim görüntüleme, İnternet test, filmler, oyunlar, yanı sıra Ayrıca resim icat alanındaki daha sağlam uygulamalar için de etkileyici uygunlukta. Hatta daha fazla büyük görüntüleme açısı, ekran eğikken de güçlü görüntüler sunuyor.

SmartImage Lite son zamanlarda 28 inç ekranın bir ek ilginç özelliği. Kim artırılmış yenilik, zorlayıcı bir moda trendi kontrastı, gölge doygunluğunu yanı sıra görüntünün keskinliğini, kullanıcının seçtiği senaryoya ilişkili olarak bir düğmeye basarak gerçeklik zamanlı olarak güçlendiriyor. Çeşitli diğer taraftan, TrueVision teknolojisi ise artırılmış algoritmalar yoluyla, en uzun ekran performansını teslim etmek için not ekranını tarama ediyor yanı sıra hizalıyor.

Yeter miktarda karşılık seçeneği
MHL arayüzü sayesinde, kullanıcılar mobil tercih MHL kapasiteli taşınabilir cihazlarını uzun çözünürlüklü kim ekrana kolayca bağlayabilirler. Kim sayede gürültü yanı sıra görüntü dosyalarını Full HD kalitede yeniden inşa çalabilirler. Devasa ekranda cep telefonu oyunların, fotoğrafların, filmlerin veya uygulamaların keyfini çıkarırken, cep telefonu makine da  ortak zamanlı olarak ima etmek olduğu için gücü Daha önce hiç bitmiyor. Dahası, ekran HDMI’veya telefonda durumdadır yanı sıra PC’den veya çeşitli diğer AV kaynaklarından Full HD kıkırdama sunabiliyor.

Philips 284E5QHAD ekranı, KDV harmanlanmış 539 USD fiyatından alayı ayından gelen piyasada bulunabilecek.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Philips’ten MVA teknolojili 28 inç LCD ekran – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply