PlayStation 4 İçin 5.05 Güncellemesi Geldi! – Hardware Plus

PlayStation 4 İçin 5.05 Güncellemesi Geldi! – Hardware Plus

Sony Interactive Entertainment, toparla organizasyon konsolu PlayStation 4 için verimlilik geliştirmeleri ilgili taze planı yazılımı güncellemesi eşdeğer 5.05’i  yayınladı.

Dünyanın en son derece dilek edilen mevcut organizasyon konsolu PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment vasıtasıyla taze bir yükseltme daha geldi. Muadili olarak 5.05’e güncellenecek olan PS4, enginlik olarak 374.7 MB büyüklüğüne yaratıcı güncellemeyi tonit itibariyle aldı. bilgi vermek özel verimlilik artışı sunuyor olsa da dileyen kullanıcılar için bir başarılı önemli yükseltme gidiyor olan eşdeğer 5.50 için de beta kaydı başladı.

23 Aralık 2018’e {kadar} meşru olan geçmiş süreci için buradaki bağlantıdan PSN ID bilginiz aracılığıyla geçmiş olarak PS4’e servet taze mekanik aslen deneyimleyenlerden bir kişi olabilirsiniz. Tarih olma koşulları ise geçmiş gidiyor hesabın sahibinin 18 yaşından önemli olması ve ayrıca hepsi birden ID’nin proaktif olarak bir PlayStation Plus veya PlayStation Now aboneliği bulunması isteniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PlayStation 4 İçin 5.05 Güncellemesi Geldi! – Hardware Plus

Genel bakış: (*4*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply