PlayStation 4 liderliği geri aldı

PlayStation 4 liderliği geri aldı

NPD’nin yaptığı araştırmaya bağlı olarak sonuçlandırmak çeşitli aydır satışlarda önde giden Xbox One {artık} geriye kulübe ve ayrıca kolayca 2015’te PlayStation 4 Xbox One’dan daha inanılmaz sattı. Evet kim mükemmellik Amerika sınırlarında. Sorun yaklaşık Sony sözcüsü “E3’e giderken oyunculara PS4’ü en inanılmaz satan konsol yaptıkları için inanılmaz farkındalık ediyoruz. Kim başarıdan dolayı inanılmaz müteşekkiriz ve ayrıca 15 Haziran’da PS4’ün geleceğinde neler olacağını oyuncularla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Aynı zamanda organizasyon tarafında bir hoş olmayan sürpriz gerçekleşmedi ve ayrıca Wicther 3: Wild Hunt abilir ayında en inanılmaz satan organizasyon oldu. Mortal Kombat X an sırada tesis alırken GTA V 3. sıradaki yerini korudu.

kolayca 2014 aracılığıyla kıyaslandığında organizasyon ekipman satışlarının %18 oranıyla 186.4 bin dolardan 153.6 bin dolara düştüğü görülüyor. Karşılaştırılabilir bir stil program tarafı 273.9 bin dolardan 204.7 bin dolara düşerek %25’lik bir azaltmak yaşamış.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PlayStation 4 liderliği geri aldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply