PlayStation 4 olmasa Sony ne yapacak?

PlayStation 4 olmasa Sony ne yapacak?

Sony’nin toparla dönemde içinde girdiği finans zorluklar iyi haber firmanın PlayStation ürünü sayesinde bir seviye dayanılır duruma olay. Finans rakamlarını açıklayan organizasyon 2015 anında dördüncü sağa toplamda 3 bin adet PS4 gönderimi yaparak toplamda 25.3 milyonluk bir konsol satışı yaptı.

Ekolojik topluluk sistem yanı sıra program satışlarında da organizasyon tarafı firmayı sırtlayarak geçmek seneye bağlı olarak %12.1 genişletmek gösterdi. PS3 konsol satışları geri çevir gösterse de segmentasyon olarak 2.3 milyar doları görüp 160 bin para kâr sağlamayı başardı.

Bu arada Japon firmanın bir ek harika olduğu elektronik kamera modülü tarafı da yüzünün akıyla çeyrekten sonuç. Zirve büyüklük telefonlarda kullanılmış elektronik kamera sensörleri Sony Devices bölümünde %35.1’lik genişletmek aracılığıyla 2 milyar dolarlık bir tazminat sağladı. Bu arada organizasyon kim departmana 3.6 milyar dolarlık finansal yatırım yapacağını da açıkladı. Sony elektronik kamera kısmı ise %5 genişletmek göstererek 174 bin para kazandı.

Lakin cep telefonu tarafı kim başarılara fazla bir katkıda bulunamadı. Geçmek yıla oranla satışlar %16.3 oranında kayıp. Bütün bütün kim bölümler firmaya 665 bin dolarlık net kâr sağlayarak geçmek seneki kârı üçe katlamasını da bildi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PlayStation 4 olmasa Sony ne yapacak?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply