PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm duyuruldu

PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm duyuruldu

PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm yasal olarak duyuruldu. Küresel 525.3 bin PlayStation cihazı satılmasını anmak için özel 50 1000 adet üretilen konsol, PlaySation®4 Pro için aslen defa yarı saydam lacivert rengiyle olay.

PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm neler sunuyor?

3 Dizi 1994 tarihinde Japonya’da çıkan aslen PlayStation’dan (SCPH-1000) konsolundan çünkü PlayStation sistem tutarlı son zamanlarda teknolojilere evrilerek pazardaki yerini korumayı başardı. PlayStation®2, PSP®, PlayStation®3, PlayStation®Vita yanı sıra PlayStation®4 aracılığıyla kahkaha dünyasına tutarlı yaratıcı düşünme yanı sıra Aralık kattı. PlayStation®4 ise 22 Temmuz 2018 tanınmış itibarıyla 81,2 bin dönüşüm adetine ulaşmıştı.

Izole edilip saklanmış sayıda üretilen yanı sıra bakır yaratma numarasına yaratıcı PlayStation®4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm (2 TB) konsollar Eylül ayında Tavuk’de satışa çıkacak. Aynı şekilde yarı saydam lacivert renkteki DualShock®4 500 Milyon Özel Sürüm Eylül ayında, Gold Kablosuz Kulaklık 500 Milyon Özel Sürüm de Ekim ayında piyasaya çıkacak.

En tepede merkez hinterlandı PS logosu yanı sıra başlangıç ​​aşaması tarafta merkez hinterlandı PS4 logosu ise yine kişiselleştirilmiş olarak karar vermek mat bakır rengine yaratıcı. Mat bakır yanı sıra yarı saydam lacivert renkler birleştiği yaş ortaya gelişmiş bir görüntü çıkıyor. Konsolun başlangıç ​​aşaması tarafında yine mat bakır renkte 1’den 50 1000’e {kadar} olan konsolun yaratma numarası da bir servis tabağı ileri merkez alıyor. Kim numara kutsanmış oyuncunun, izole edilip saklanmış sayıdaki konsolun hangi numarasına yaratıcı olduğunu gösteriyor.

Konsolla hep birlikte DualShock®4, PlayStation®Camera, dik stant yanı sıra mono kulaklık da yarı saydam lacivert renge yaratıcı olarak olay. DualShock®4’ün “△○×□” logoları da yine kişiselleştirilmiş renge yaratıcı. PlayStation 4 Pro’da olduğu iyilik DualShock®4’te de aydınlatma barıyla hep birlikte cihazın içi aydınlanıp mimarinin görünmesi sağlanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm duyuruldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply