PlayStation 4 Pro ile Gelen Ekstra Özellikler Oyun Kutularında Yer alacak

PlayStation 4 Pro ile Gelen Ekstra Özellikler Oyun Kutularında Yer alacak

Sony’nin piyasaya çıkardığı PlayStation 4 Pro bileşenler olarak son derece sert bir konsol yanı sıra kim gücünü oyunlarda görünür bir moda trendi hissettiriyor.

PlayStation 4 Pro oyunlara bazı bir tane daha özellikler getiriyor yanı sıra {artık} getirdiği kim bir tane daha özellikler oyunların kutusunda kuruluş alacak. PS4 Pro Enhanced yazan organizasyon kutularında oyunun PS4 Pro platformunda bir tane daha özelliklere yaratıcı olduğu belli etkinlik bunu söyledikten sonra doğru hangi özelliğin olduğu kuruluş almıyor. Sony bunun önüne geçecek tercih gözüküyor.

Yayınlanan görselde kuruluş hinterlandı bilgilere bağlı olarak oyunun hangi bir tane daha özelliği içerdiği {artık} ileri kuruluş alacak. Kim görsele bağlı olarak “Greater Draw Distance” destekli oyunlarda uzaktaki objelerin görünümü yanı sıra oyunun geri paket daha yakın gidiyor. “Anti-Aliasing” özelliğinde ise görseller daha kabul edilebilir yanı sıra köşeler ile yüzler daha pürüzsüz gözükecek. “Visual FX” ibaresine yaratıcı oyunlar sanatsal olarak daha kabul edilebilir efektlere yaratıcı gidiyor.

1080p daha kaliteli bir moda trendi geliyorsa oyunlarda “PS4 Pro HD” ibaresi kuruluş alacak. “Dynamic 4K Gaming” etiketine yaratıcı oyunların 4K’ya upscale edildiğini yanı sıra “Native 4K 10 Pro” etiketine yaratıcı oyunlarda da oyunun direkt olarak 4K çözünürlükte olacağını anlayacağız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PlayStation 4 Pro ile Gelen Ekstra Özellikler Oyun Kutularında Yer alacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*4*)

Leave a Reply