PlayStation 4 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

PlayStation 4 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

Sony bu gece, şimdiye kadarki en müreffeh ve ayrıca tamamlayınız organizasyon deneyimini sağlayansüper sert organizasyon konsolu PlayStation 4 Pro’yu satışa sundu.

Canlı 4K organizasyon ve ayrıca 4K eğlenceyi destekleyen PS4 Pro, 1.699 TL öneriler edilen dönüşüm fiyatı aracılığıyla Uluslararası, Ortadoğu, Güneye doğru Siyah ve ayrıca Avustralya aracılığıyla birbirleriyle Tavuk’de de piyasaya sonuç. PlayStation®4 Pro çıkışı aracılığıyla, Call Of Duty®: Infinite Warfare (Activision), Ratchet & Clank™, The Last of Us™ Remastered ve ayrıca Uncharted™ 4: Bir Hırsızın Sonu (SIE Worldwide Studios) iyilik dönüşüm rekorları kıran oyunlar PS4 Pro’nun artırılan gücünden kabul et ve ayrıca sanatsal deneyimi zirveye getir üzere güncellendi.

SIEE Başkanı ve ayrıca SIE Global Dönüştürme & Reklam Başkanı Jim Ryan, PS4 Pro aracılığıyla stresli olarak “PS4 Pro’nun piyasaya çıkışı, PlayStation için şaşırtıcı bir şekilde üzerinde bir izlenim bırakmak veren bir ne zaman. Eskiden hiçbir dönem platformun yaşam tarzı döngüsünün ile çevrili son zamanlarda bir konsolu piyasaya sürmedik. PS4 Pro, geliştiricilere yaratıcılıklarını gözler önüne sermenin son zamanlarda bir yolunu sağlayarak inovasyon taahhüdümüzü kanıtlamamıza ve ayrıca oyuncular için heyecan verici organizasyon deneyimleri sunmamıza imkan veriyor,” dedi.

PS4 Pro, 4K kalitesinde* çözünürlüğü ve ayrıca Uzun Canlı Aralığı (HDR) desteklemesi aracılığıyla en sonuçlandırmak görüntüleme teknolojisinden yararlanıyor. PS4 Pro’nun sert CPU ve ayrıca GPU’su, organizasyon geliştiricilerin zorlayıcı 4K kalitesindeki* grafikleri, eşi görülmemiş sanatsal hassasiyet seviyesi aracılığıyla ya da daha akıcı ve ayrıca kademeli olarak kare hızlarında sunmasını ve ayrıca dolayısıyla daha uzun kalitede oyunlar geliştirmesini sağlıyor. Bütün PS4 konsollarında olduğu iyilik, planı hepsi birden daha uygun fiyatlı ve ayrıca olağanüstü derecede dinamik görseller üreten HDR görüntüleme teknolojisi aracılığıyla de gözlemlemek.

PS4 Pro’nun, raflardaki tipik PS4’ün yanındaki yerini alması aracılığıyla tüketicilerin seçenekleri de gelişmiş olay.Oyuncular, başına PS4 oyununu hem PS4 Pro hem de bölgesel dönem daha önce piyasaya sürülen inceltilmiş tipik PS4 ileri oynayabiliyor.. PS4 Pro ve ayrıca tipik PS4, benzer bireysel bulmak yüzünü paylaşıyor ve ayrıca benzer dinamik dijital topluma erişim sağlamak sağlıyor. Kullanıcılar, istedikleri konsolu, gereklilik ve ayrıca tercihlerine bağlı olarak seçebiliyorlar. Fırın ayında piyasaya çıkacak olan PlayStation®VR ise başına 2 planı aracılığıyla gözlemlemek kesinlikle olacak.

Benzer şekilde, PS4 Pro’daki Netflix uygulaması da , sistemin lansmanı aracılığıyla güncellenerek kullanıcıların “Narcos 2. Dönem” ve ayrıca Luke Cage” iyilik 4K içeriği ağ üzerinden izlemesine imkan verecek. On yıl sonuna {kadar}, Netflix’in tahmin edilen 600 saatlik son zamanlarda 4K bilgi sunması bekleniyor. Halihazırda en muazzam 4K bilgi kaynaklarından bir kişi olan YouTube da, PS4 Pro ileri 4K içeriği ile yardım üzere güncelleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PlayStation 4 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply