PlayStation 5 tamamen farklı bir arayüz ile bizleri karşılayacak!

PlayStation 5 tamamen farklı bir arayüz ile bizleri karşılayacak!

PlayStation 5 gündemi telaşlı etmeye işlem. Itibaren bilgilere bağlı olarak taze üretim lig konsolunun arayüzü bir geçmiş nesilden tamamen farklı gidiyor.


İlginizi çekebilir; PlayStation 5 resmi olarak tanıtıldı: Beyazla bütünleşen uyarıcı geliştirmek!


(*5*)PlayStation 5 müşteri arayüzü tamamen farklı gidiyor!

PlayStation 5 lig dünyasını kasıp kavurmaya işlem. Geçtiğimiz tam hafta tanıtımı ile kullanıcıları karşılayan lig konsolu taze detaylar sunmaya işlem. The Verge editörü Tom Warren kültürel medya sistem Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile taze üretim konsolun arayüzünün PlayStation 4 konsolundan tamamen farklı olacağını belirtti. Bunlara ek olarak Tom Warren,PlayStation 5 konsolunun boşluk ekranına ait kısa süreli bir videoyu da takipçileri ile paylaşmaktan tavsiye kalmadı. Videoda ortaya çıkan görüntülere bağlı olarak Sony, gölge paletinde değişikliğe olacak. Zira bir geçmiş nesilde mavi tonlarını görmekteyken, taze nesilde {gri} ağırlıklı bir yemek seçimi göreceğiz tercih gözüküyor.

Renklendirme seçenekleri arayüz içerisinde temalar sayesinde değiştirilebiliyor. Yine de aşağıda kullanıcıların asıl harika ettiği sorun, yemek seçimi dizilimi yanı sıra işlevselliği. Kim konuda ise en yetenekli ağızlardan bir kişi olan Matt MacLaurin (Sony Tüketici Deneyimi Icat Devlet Başkanı Değiştirme), konsolun arayüz bakımından yaşlı nesilden tamamen farklı yanı sıra hemen olacağını aktarması hayranların beklentisini arttırdı. Bunlara ek olarak Matt MacLaurin, Yerel alan bir yaş içerisinde taze üretim konsolun arayüzünü göstereceklerini belirtti. Lig dünyasının kim on yıl ki en büyük olayı olan lig konsolları on yıl sonuna {kadar} kendilerinden işaret etmek ettirmeye oyalanmak edecek tercih gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: PlayStation 5 tamamen farklı bir arayüz ile bizleri karşılayacak!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply