Playstore’da en çok hangi oyun satılıyor? – Hardware Plus

Playstore’da en çok hangi oyun satılıyor? – Hardware Plus

TTNET’in sanal oyun sistem Playstore’da Ekim ayında olduğu tercih Kasım ayında da en çok satan oyun Football Manager 2014 oldu. FM 2014’ün ardından ise Battlefield 4 ve ayrıca Call of Duty: Ghosts olay. Playstore’da en çok istiyorum edilen oyunların doğru listesi ve ayrıca kapsamlı sıkmak bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TTNET’in sanal oyun sistem Playstore, başına ay paylaştığı “en çok satan oyunlar” listeleriyle oyunseverlerin tercihlerini gözler önüne seriyor. Oyunseverlere 1000’den fazla oyun seçeneği sunan Playstore’un listeleri sayesinde en yaygın bilinen oyunları görmek uygulanabilir kılıf.

Playstore’da Kasım ayının en çok satan oyunlar listesine geçtiğimiz aya bağlı olarak son zamanlarda oyunlar kombine olsa da zirvedeki Başlık değişmedi: “Football Manager 2014”, Ekim ayında olduğu tercih Kasım ayında da en çok satın alınan oyun oldu. Serinin eski oyunlarına bağlı olarak birkaç yenilikle hep birlikte itibaren “Football Manager 2014”, dünyada olduğu tercih Tavuk’de de başarıdan başarıya koşuyor.

Playstore’da en çok satan oyunlar listesinin anında boyunca bir ek duygu oyun olan “Battlefield 4” tesis alıyor. Oyun ve ayrıca gerçek arasındaki çizgiyi kaldıran, türünün başyapıtı olarak tanımlanan “Battlefield 4”, devasa ilgi görmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. 3 üncü sırada ise kahkaha sektörünün yaratıcı olduğu en devasa markalardan birinin son zamanlarda macerası sahip olmak. “Call of Duty” serisinin son zamanlarda aktivite “Call of Duty: Ghost”, oyunseverlere yeni deneyimler sunmaya peşini bırakmamak, sürdürmek.

Pratik ve ayrıca komik bir belirgin insanlar sunmasının yakın korsanlık konsepti aracılığıyla varyasyon yaratan “Assassin’s Creed 4: Black Flag”, Playstore listesinin çeyrek boyunca tesis alıyor. Listenin 5. boyunca ise bir ek voleybol aktivite sahip olmak. Yenilenmiş özellikleriyle en zirve derece voleybol deneyimi sunan “FIFA 14”, Kasım ayında Playstore’da en çok satın alınan 5. oyun oldu.

Kilise koridoru yarışı rekabetinde oyunseverlere hızı uygun fiyatlı bir moda trendi hissettiren “Need For Speed Rivals”, “Battlefield 4” heyecanına birkaç bonus teklifi ekleyen “Battlefield 4 Premium Service”, devasa gürültü getiren Batman: Arkham serisinin son zamanlarda aktivite “Batman: Arkham Origins”, Naruto’nun verimli yüzleşme aktivite serisinin en sonuçlandırmak aktivite “Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 – Full Burst” ve ayrıca yanlış anlama Total War serisinin sonuçlandırmak macerası “Total War: Rome II”, Kasım ayında en çok satan çeşitli diğer oyunlar oldular.Kasım ayında Playstore’da en çok satın alınan 10 oyun

1. Football Manager 2014
2. Battlefield 4
3. Call of Duty: Ghost
4. Assassin’s Creed 4: Black Flag
5. FIFA 14
6. Need For Speed Rivals
7. Battlefield 4 Premium Service
8. Batman Arkham Orgins
9. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 – Full Burst
10. Total War: Rome II

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Playstore’da en çok hangi oyun satılıyor? – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply