POCO M2 Pro Geekbench üzerinde görüntülendi! – Hardware Plus

POCO M2 Pro Geekbench üzerinde tanımlanmış! – Hardware Plus

POCO firması M2 Pro isimli arasında büyüklük cihazını duyurdu. Firmanın taze cihazı Geekbench üzerinde tanımlanmış yanı sıra bazı prosedür mekanik ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir; Qualcomm mantıklı saatler için tasarladığı taze işlemcileri tanıttı!


POCO M2 Pro prosedür mekanik ortaya sonuç!

POCO taze arasında büyüklük cihazı M2 Pro aracılığıyla kullanıcılarının karşısına çıkmaya planlama. Twitter hesabı üzerinden cihazı duyuran kurumsal 7 Temmuz tarihinde ağ üzerinden yapılacak verimlilik aracılığıyla cihazın tanıtımını da gerçekleştirecek. Tanıtımına kim {kadar} anlık bir zaman çerçevesi kala üreticisi Geekbench üzerinde tanımlanmış. Tekli birincil performansında 554 derecelendirme hinterlandı üreticisi çeşitli birincil kısmında ise 1757 puanı hanesine yazdırdı. Bu arada kim eleme süreci sonucunda bazı prosedür mekanik de ortaya çıkan üreticisi gücünü Snapdragon 720 işlemcisinden alıyor. Aynı şekilde listede 6 GB RAM değeri göze çarpıyor.

Tasarlamak kısmında ise firmanın Twitter paylaşımında 4 kameralı inşa etmek uyar çekerken, kameraların özellikle, 64 MP ciddi video kamera, 8 MP ultra önemli bakış açısı, 5 MP makro yanı sıra 2 MP yoğunluk sensörü olarak belirleneceği konuşuluyor. 6.57 inç Full HD+ LCD göstermek aracılığıyla bizleri karşılaması demek cihazın başparmak izi koruyucusunun da kenar tarafta kuruluş alacağı suçlama ediliyor. M2 Pro cihazının Redmi Note 9 Pro‘nun düzeltmek isimlendirilmiş bir versiyonu olarak bizleri karşılayacağı düşünülürken, oluştur yanı sıra video kamera detayları da kim bağlamda yorumlanıyor. Aynı şekilde cihazın 5020 mAh batarya yanı sıra 30W anında suçlamak desteğine kurucu olması bekleniyor. 7 Temmuz tarihinde ağ üzerinden yapılacak verimlilik aracılığıyla tanıtılacak POCO M2 Pro, bakalım iddiaları ne derecede doğrulayacak bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: POCO M2 Pro Geekbench üzerinde görüntülendi! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply