POCO M2 Pro Şubat 2021 Güvenlik Yamasını Aldı – Hardware Plus

POCO M2 Pro Şubat 2021 Güvenlik Yamasını Aldı – Hardware Plus

Ülkemizde de popülerleşen POCO, Temmuz’da M2 Pro‘ya taze bir geliştirmek sundu. POCO M2 Pro Şubat 2021 koruma yamasını aldı.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi Note 10 ve ayrıca Note 10 Pro için Android 11 Yayında


Xiaomi’nin azalma markalarından birisi olarak faaliyet gösteren POCO, 2020 Temmuz‘unda tanıttığı M2 Pro modeline taze bir geliştirmek sundu. Ortasında sektör özelliklere yaratıcı olan telefon, sayısız açıdan çağdaş trendlerine uygundu. Önemli ölçüde X3 NFC modeliyle Tavuk pazarında da bildirmek sıcak olan şirket, M2 Pro’yu Android 10 aracılığıyla tanıtmıştı. Telefon bir süredir Android 11‘i beklerken, geçen gün yayınlanan taze geliştirmek ufak çaplı üzerinde bir izlenim bırakmak yarattı. Bunu söyledikten sonra kim üzerinde bir izlenim bırakmak fazla yüksek sürmedi.

POCO M2 Pro için Yayınlanan bilgi vermek Şubat 2021 Güvenlik Yaması

Herhangi bir kişi Android 11’i beklerken yayınlanan geliştirmek telefonu Şubat 2021 koruma yamasına kavuşturdu. OTA üzerinden yayınlanan güncellemenin boyutu 587 MB olurken, Android cephesinde bir bina yaşanmadı. Böylece POCO M2 Pro ancak Android 10’u çalıştırıyor. Bunun hariç bir yenilikse bulunmuyor. Ayrıca geliştirmek günlüğünde yazdığına bağlı olarak kim planı telefonu daha stabil bir hale getiriyor.

6.67 inç FHD+ çözünürlükte AMOLED ekrana yaratıcı olan POCO M2 Pro, Snapdragon 720G‘den enerji almakta. Kim yonga ise 8nm imalat sürecine yaratıcı. Hepsi birden Adreno 618 aracılığıyla desteklenmekte. Bunun hariç 4GB / 6GB RAM ve ayrıca 64GB / 128GB depolamak telefona ile gel eder vaziyette. Arka uç tarafta tesis banliyö kameraların çözünürlükleri 48MP + 8MP + 5MP + 2MP olarak sırlanırken, öndeki video kamera 16MP çözünürlükte. Sonuçta telefon 33W derhal suçlamak destekli 5.000 mAh pili beraberinde getiriyor.


Mutfak alanı ve ayrıca temizlik eşyalarında olağanüstü fırsatlar! Sizin için hazırladığımız, indirimli özel rutin bakım, temizlik, mutfak alanı ve ayrıca daire veya apartman dairesi alışverişi fırsatlarına çıkış için buraya vurmak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: POCO M2 Pro Şubat 2021 Güvenlik Yamasını Aldı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply