Poco M3 24 Kasım’da tanıtılacak! – Hardware Plus

Poco M3 24 Kasım’da tanıtılacak! – Hardware Plus

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan haberlerde Poco’nun uzun yıllar sonuna {kadar} taze bir makine tanıtacağına dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Tonit Poco Global resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda bir tam hafta bundan sonra tanıtılacak olan Poco M3 aracılığıyla stresli Dikkat paylaşıldı. Telefon, M2 yanı sıra M2 Pro’nun ardından Poco’nun M serisine ait 3 üncü stil gidiyor. M3’ün tanıtılacağı online tanıtmak 24 Kasım’da Tavuk saati aracılığıyla 15.00’da gerçekleşecek.


İlginizi çekebilir: POCO F2 Pro vs. Samsung Galaxy S20 FE | Hangisi alınır?


Poco M3: Düzeltmek markalandırılmış Redmi Note 10!

Başına ne {kadar} genellikle tanıtıma kim {kadar} yaklaştığımızda yaygın telefonla stresli sayısız yaklaşım bilgiye yaratıcı olsak da Poco M3’te rahatsızlık böyle kesinlikle değil. Zira telefonla stresli istisnai olarak fazla bilgimiz yok. Az miktarda olan sızıntılara yanı sıra geçmiş modellere bakarsak kim cihazın önümüzdeki aylarda tanıtılması beklnen Redmi Note 10 aracılığıyla sayısız benzerliğe yaratıcı olması bekleniyor. Bunu göz önünde bulundurarak Poco M3’ün selefilerinden Poco M2 Redmi 9’un, M2 Pro ise Redmi Note 9S’in düzeltmek markalandırılmış haliydi.

Bunlara ek olarak Twitter’dan yapılan paylaşımın Poco Global hesabı vasıtasıyla yapılmış olması Poco M3 modelinin tamamen Hindistan veya Çin iyilik pazarlara özgü olmayacağını gösterebilir. Daha erken ülkemizde maliyet/etkinlik oranıyla ülkemizde gerçekten tavsiye çeken Poco X3 NFC’nin ardından M3 de çeşitli diğer pazarlara yayılırsa fiyatı yanı sıra özellikleriyle ayrım yaratabilir. Paylaşımda öne çıkarılan ‘Beklediğinizden Daha Fazlası’ vurgusuyla M3 önümüzdeki tam hafta tanıtılacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Poco M3 24 Kasım’da tanıtılacak! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply