Pocophone F2, Redmi K20 Pro olabilir – Hardware Plus

Pocophone F2, Redmi K20 Pro olabilir – Hardware Plus

Xiaomi’nin azalma firması olan Redmi, K20 Pro’nun tanıtımına hazırlanırken ; tanıtılacak Snapdragon 855’li kim modelin Pocophone F2 olabileceği düşünülüyor.

İlginizi çekebilir : Pocophone F1 güncellemesi yayında: Game Turbo, 4K 60 FPS yanı sıra dahası

Pocophone F2, Redmi K20 Pro olabilir

Xiaomi’nin azalma markası olarak yoluna ısrar eden Redmi, taze modelleri K20 yanı sıra K20 Pro modellerini tanıtmaya hazırlık. K20 yanı sıra K20 Pro arasındaki farkın inanılmaz şekilde entegre olduğu görülüyor. Kim yüzden, serinin en uygun bölüm cihazı K20 Pro’nun, Pocophone F2 olarak geri yükleme piyasaya çıkabileceği öngörülüyor.

Redmi K20 Pro dinamikler neler

Redmi K20 Pro modelinin donanımsal dinamikler  sayısız kez kapsamlı olarak görülmüşü. Cihazın yüz taraftında, ekrandan başparmak izi okuyucusuna kurucu Gorilla Glass 6 aracılığıyla korunmuş 6.39 inçlik AMOLED bir göster bulunuyor.  Geri tarafa ise 48 MP önemli video kamera, 8 MP önemli pozisyon kamerası yanı sıra geri tarafı bulanıklaştırmanızı sağlayacak 16 MP telefoto bir mercek ile gel ediyor. İşlemci tarafında Snapdragon tarafındaki en harika çipset 855‘e kuruluş verilmiş. 27 Watt anında suçlamak desteğine kurucu cihazda 4000 mAH kapasiteye kurucu bir batarya bulunacak. Redmi K20 Pro 6 GB / 8 GB RAM ‘ e 128 ya da 256 GB depolama alanı seçenekleri aracılığıyla birbirleriyle satışa sunulacak. Gölge opsiyonlarında ise karbon dioksit fiber karanlık, buzul mavisi yanı sıra Yüksek sıcaklık kırmızısı gidiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Pocophone F2, Redmi K20 Pro olabilir – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply