Popüler kamerada yüzde 40 indirim – Hardware Plus

Popüler kamerada yüzde 40 indirim – Hardware Plus

Kablosuz Dünya çapında Ağ pazarında toplum lideri olan TP-Link’in IP kameraları ile çevrili en ünlü olan NC450 modelinde yüzde 40 tasarruf yapıldı. Şubat ayı sonuna {kadar} hakiki olan indirimde, genel olarak dönüştürme fiyatı KDV entegre 799 TL olan ticari mal 499 TL fiyatla alınabiliyor.


İlginizi çekebilir: Panasonic son zamanlarda ürünlerini tanıttı!


NC450 ofis ve ayrıca daire güvenliği için hayati!

Artırılmış özelliklere kurucu IP video kamera olan NC450, evde bakıma/gözetime gereklilik duyan küçük olan, daha yaşlı, evcil hayvanı olanlar için pozitif bir ticari mal. Evde olunmayan zamanlarda hem evin hem de içindekilerin güvenliği için kullanılmış video kamera, düşük-boğa ve ayrıca içinde-sola adım edebiliyor ve ayrıca hem gündüz hem de karanlık yakalama yapma özelliğine kurucu. Gürültü ve ayrıca harekete savunmasız olan video kamera, bir gürültü veya adım algıladığında o yöne dönerek bağlı kalarak edebiliyor; kısa yakalama yapıyor ve ayrıca kullanıcıya tavsiye e-postası gönderiyor. Kim sayede başta çocuklu aileler aslında olmak üzere pek son derece daire ve ayrıca ofisin güvenliği için hayati bir ticari mal.

NC450, üzerindeki adım sensörü aracılığıyla gürültü ve ayrıca görüntü algılandığında eylemin olduğu alana bütün açısını kendi başına ayarlıyor; 300/110 dereceye {kadar} yatay ve ayrıca dik varil yaparak kısa olarak çekimleri kullanıcıya raporluyor.  İstendiğinde kullanıcıya mobil üzerinden kısa bilgi veya e-makale gönderebiliyor. Eğer müşteri görüntüleri geçmiş etmek isterse, kameraya 128GB kapasitede bir mikro SD hafıza kartı takıp, 720p HD çözünürlükte geçmiş yapabiliyor. Kaydedilen her neyse Android ve ayrıca iOS destekli tpCamera uygulaması sayesinde özgürce geriye dönük olarak izlenebiliyor. Davranış aynı anda kameranın güncellenmesinde ve ayrıca herhangi ayarı için de kullanılıyor.

Aynı şekilde 2 yönlü gürültü iletim özelliği olan video kamera sayesinde evden uzakta olan kullanıcının gürültü aracılığıyla evdeki duruma yardım etmesi de başarılabilir. Örneğin, çocuğu önlem, yaralı yakını sakinleştirmek iyilik eylemler kim nitelik sayesinde yapılabiliyor.

Kızılötesi LED aydınlatması sayesinde karanlık görüşü ödünç almak edebilen video kamera, kararlı 8 metreye {kadar} (26 fit) karanlıkta yakalama yapabiliyor. NC450, geceleri her zaman diplomatik monokrom çevrimiçi video akışına dayanıklı ve ayrıca aralıklarla net ve ayrıca sofistike resimler vererek daire ve ayrıca ofislerin güvenliğini sağlıyor.

Çok kaliteli ve ayrıca artırılmış özelliklere kurucu olan TP-Link NC450 IP video kamera, indirimli fiyatıyla ilerleme marketlerden ve ayrıca online Satın alma sitelerinden alınabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Popüler kamerada yüzde 40 indirim – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply