Powerline nedir? Powerline teknolojisi ne kadar ekonomiktir?

Powerline nedir? Powerline teknolojisi ne kadar ekonomiktir?

Powerline, bizleri uzun kablosuz İnternet masrafı ve ayrıca taze tel çizim derdinden bir arada kurtarabilen uygulamalarıyla ana sayfa ve ayrıca şirket yeri için en ideal menzil genişletme teknolojilerinden birisidir.

Taze tel çekmeden ağınızın eriştiği noktaları yeri uzun etkinlik ve ayrıca aşağı maliyetle oluşturmak için duruma bağlı olarak en başarılı kaldırım Powerline teknolojisidir. Sahip olmak olan elektrik gücü hattı üzerinden İnternet bağlantısını kuran kim yenilik şu ne zaman için AV2000 standardında uzun etkinlik sağlayan giriş yolu ve ayrıca gözden geçirmek noktaları ve ayrıca 802.11ac anında kablosuz İnternet teknolojisiyle bir arada kullanılarak istediğiniz yerde kablolu ve ayrıca kablosuz İnternet karşılık noktaları oluşturabiliyor.

Powerline sistemlerinin en büyük davranış alanlarından bir tanesi de oyunlar. Gerekli İnternet gereksinimini karşılamal için powerline kullanmanın çeşitli avantajı sahip olmak. Yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Oyuncuların performansını etkileyen çeşitli türünün tek örneği kişisel özellik sahip olmak. Bilgisayarlarının ya da lig konsollarının performansı, kullandıkları kumanda sistemlerinin, klavyelerin ve ayrıca farelerin doğru çalışması ve ayrıca lig içindeki dinamiklere kontrol olabilecek kadar mükemmel gürültü sistemine kurucu aslında olmak bunların başında olay. Kim çok önemli kıstaslar bütün bütün oyuncuların, gerekir konsol olsun gerekir bilgisayar sistemi olsun, tabi olduğu bir temeli bize gösteriyor. Bunun yakın gerçekten komplikasyon aşağıda kapanmıyor, bunu göz önünde bulundurarak {artık} oyunların vazgeçilmez bileşenlerinden bir tanesi de ağ bağlantısı. İşin içinde ağ girince lig inanılmaz değişiyor.

ağ bağlantısının kalitesi oyuncuların lig deneyimini de etkileyen bir tespit. Günümüzde başta Diablo III aslında olmak üzere, bazı oyunlar siz garip ünlü kişilik bir lig oynasanız rağmen tutarlı ağ bağlantısı arıyorlar. İşin kötüsü, soyut olarak sıkı kişiye özel bilgisayarınızda oynadığınız lig bağlantınız nedeniyle takılmalar yaşayabiliyor. Online lig oynayan kişilerin ise kim sıralama durumlardan Daha önce hiç kaçışı yoktur. O ağ bağlantısı sıkıntılıysa ya da takıldığı, yavaşladığı dönüm noktası mevcutsa lig zehir yer almak.

ağ bağlantısını eve ulaştıran yenilik ve ayrıca evinize ulaştıktan sonradan bilgisayarınıza kadar getiren yenilik esasen birbirinden gizlice 2 şeydir. Bizler tabii ki rutin bakım sağlayıcının evimize kadar getirdiği modemle idare edeceksek bunun ayrımını inanılmaz fazla yapmayız. Fakat evimizin içine kişiye özel keyfimize ve ayrıca etkinlik gereksinimlerimize güvenli bir İnternet sistemi döşeyebiliriz. Kesinlikle en şiddetli kablosuz vericiyi alsanız ve ayrıca buna bağlı olarak bağlanacak cihazlarınızı en yükseklik seviyede oran ve ayrıca performansı sunan 802.11ac teknolojisini destekleyen alıcılarla donatsanız rağmen oyunlarınız, evinizin de biçimine bağlı olarak, doğru performansında çalışmayabilir. En nihayetinde, kablosuz teknolojilerle hep birlikte kabloların yapabildiği şeyleri taklit etmeye çalışıyoruz. Böylece mantıklı olursa kesinlikle hiçbir şey modeminizle ya da routerınızla bilgisayarınız arasına çekilmiş, 2 ucu RJ45 bağlantısına kurucu ve ayrıca içine 4 fasulye sarılı çift barındıran İnternet kablosunun yerini tutmayacak. Taze tel aklını çelmek de düzenli olarak başarılabilir değilse ne yapacağız? Tabii ki elimizde olan tesisatı kullanacağız.

Taze tel çekmeyin

Bundan sonra istediğimiz 2 kişisel özellik sahip olmak: Kordon performansını bir moda alabilmek ve ayrıca mümkünse evimize metrelerce İnternet kablosu çekmemek. Evet ofisinizde bir moda tel kanalları ya da sahip olmak olan altyapıyla bunu çözebilirsiniz. Ama evinizde tel kanalı inanılmaz gerçekten istiyorum edeceğiniz bir ölçü kesinlikle değil. Alternatif olarak evinizde sahip olmak olan ve ayrıca önemli ölçüde de masaüstü bilgisayarınızın yakın olduğundan emin olduğumuz elektrik gücü hattını kullanabilirsiniz.powerline av500 tp-link

Elektrik gücü hattı üzerinden İnternet bağlantısı sağlayan Powerline teknolojisi taze sayılmaz fakat etkinlik alabileceğimiz verimliliğe toparla 4-5 yılda ulaştı. Bu akşam {artık} gigabit Ethernet bağlantısına kurucu powerline adaptörleri bizlere sayısız yüzleşmek megabit soyut hızlarda kesintisiz karşılık gücü sağlıyorlar. Evimizde sahip olmak olan prizler hariç hiçbir şeye ihtiyacımızın olmaması da kaçınılmaz olarak kim işin en keyifli kısmı.
Fazladan tesisat maliyeti getirmeyen kim teknolojinin kurucu olma maliyeti de son derece aşağı. Oyuncular açısından baktığımızda karşılaştırılabilir performansı (ufak tefek aksamalarla da olsa) verebilecek kablosuz sistemle kıyasladığımızda ücret inanılmaz daha aşağı hale olay. Ayrıca 802.11ac teknolojisini çok önemli alırsak başına bir ağa bağlanacak üreticisi için yarı yarıyadan daha ucuza geldiğini söyleyebiliriz.

Ne gerekiyor?

Evinizde halihazırda elektrik gücü prizleri olduğunu varsayıyoruz ve ayrıca hepsinin garip bir sigorta kapsamı kutusuna ilişkili olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonradan yapmanız gereken garip kişisel özellik ikili powerline seti toplamak ve ayrıca bir tanesini modeminize çeşitli diğer kısmını da bilgisayarınızın yanına takmanız yeter. Bundan sonradan ise tipik olarak paket içinden size sunulan kısa ömürlü İnternet kablolarıyla powerline cihazını modeme ve ayrıca bilgisayarınıza bağlıyorsunuz; sanki araya taze bir tel çekmiş seç ağınız çalışmaya başlıyor.
Powerline sisteminin araştırma prensibi genel: Ortalama şartlarda araya tel çekmeniz gereken yerde aradaki boşluğu elektrik gücü hattıyla tamamlamanıza imkan veriyor. Sonuç olarak kullanımı da kabul edilebilir hale olay. Tabii ki powerline cihazları özel aradaki İnternet kablosuyla karşılık gereksinimini kaldırmıyor. Özel özelliklere kurucu powerline adaptörleri örneğin bilgisayarınıza kablolu karşılık sağlarken aynı anda evinizin çeşitli diğer ucunda an bir kablosuz erişim sağlamak noktası açarak sıradan şartlarda kablosuz erişim sağlamak noktanıza ulaşamayacak cihazları ağınıza ve ayrıca internete bağlayabiliyor.

Powerline aracılığıyla uygulamalar

Taze tel çekmeden performansı mükemmel seviyeye çıkartan powerline sistemler aynı anda türünün tek örneği şekillerde ağınızı genişletme için kullanılabiliyor. Kablosuz İnternet sinyallerinin geçemediği katman aralarını açmakta kullanılabilen sistemler, benzer binanın türünün tek örneği noktalarındaki bilgisayarları benzer ağa bağlanmış seç bir araya getirebiliyor. Peki bunun için kısıtlama ne dediğinizi duyar gibiyiz: Dürüst arada bir tane daha transformatör seç ekipman yoksa ve ayrıca tesisatınız mevcut elektrikli ve ayrıca elektronik aletler cihazları çalıştırabiliyorsa +/- 2 katman civarınızda pratik hızlarda kesintisiz ve ayrıca aşağı gecikmeli ağ bağlantısı sağlamanız başarılabilir.

Yazımızın daha geçmiş kısmında bahsettiğimiz uygulamalardan bir tanesi de evinize ya da ofisinize giren bağlantının alınarak uzaktan kumanda kaçınılmaz olarak, modem ya da routerınızın çekmediği noktalarda an bir erişim sağlamak noktası olarak çeşitli diğer cihazları internete bağlayabiliyorsunuz. İkili ya da üçlü set olarak sunulan ürünler modem tarafı için garip portlu, çeşitli diğer dönüm noktası için de inanılmaz Ethernet portlu olabiliyor, modüllerden asgari bir tanesi de kablosuz İnternet özelliğiyle ekstra cihazı bağlamanızı sağlıyor.

İşin muhteşem tarafı, örneğin 4-5 noktaya kadar kim cihazların sayısını artırabilir, onların benzer İnternet içine çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece garip bir modem yanına takılan cihazla bağlayan powerline ağını istediğiniz seç genişletebilirsiniz. Tabii bundan sonra kısıtlı olduğunuz kişisel özellik kullandığınız powerline teknolojisinin ve ayrıca eğer gigabit karşılık sunmuyorsa 100 Mbps Ethernet bağlantısının sınırı. Bir noktadan sonradan kişiselleştirilmiş olarak aşağı gecikmeli ve ayrıca kesintisiz karşılık gereksiniminiz olmayan cihazları modemin kişiye özel kablosuz erişim sağlamak özelliğini yoluyla bağlamanız daha pratik olacaktır; ama 2 taneye kadar powerline uzantısı kaçınılmaz olarak inanılmaz kısaca olmayan kablosuz ağdan daha dengeli çalışacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Powerline nedir? Powerline teknolojisi ne kadar ekonomiktir?

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply