Precision Farming DLC, Farming Simulator 19 için ücretsiz çıktı –

(*19*) Precision Farming DLC, Farming Simulator 19 için ücretsiz çıktı –

GIANTS Software vasıtasıyla geliştirilen Farming Simulator serisi, makul oynanış mekanikleri sayesinde simülasyon severler vasıtasıyla keyifle bağlı kalarak ediliyor. Sonuçta, Precision Farming DLC‘si ücretsiz olarak organizasyon severlere sunuldu. Oyunun toparla versiyonu olan Farming Simulator 19, geçtiğimiz soba ayında Epic Game Stora’da ücretsiz olarak verilmişti.


İlginizi çekebilir: Farming Simulator 250.000 Euro bonus teklifi verecek


(*19*)Farming Simulator 19, son zamanlarda ücretsiz Precision Farming DLC’si aracılığıyla daha da makul hale geldi

Son zamanlarda DLC aracılığıyla birbirleriyle oyuna gezegen çeşitler olay. Bunlar: killi kum (Loamy Sand), Kumlu Kil bazlı (Sandy Loam), kil bazlı (Loam) ve ayrıca siltli kil bazlı(Silty Clay). Topraktan numune alarak başına arazideki gezegen yapınızı öğrenebiliyorsunuz. Arazilerin benzersiz bölgeleri, benzersiz gezegen türlerine kurucu olabiliyor. Gezegen verilerinizi aldıktan sonradan arazinize en ideal olan ürünü ekerek uzun üretkenlik sağlayabilirsiniz.

Precision Farming DLC’si, arazinizdeki nitrojen ve ayrıca Ph seviyelerini görüntülemenize olanak veriyor. Kim verilerle de arazide kireçlenmesi gereken bölgeleri belirliyorsunuz.

Kim DLC aracılığıyla oyuna birde kiraladığınız işçilerin, GPS verilerini aracılığıyla arazilerinizi daha etkin işlemelerini sağlayan radar istasyonu ekleniyor.

Precision Farming DLC’si, video oyunu daha makul hale geçmek için dürüst inanılmaz devasa bir hareket. Oyuncular,  mevsimler (başına ne {kadar} modla sağlanabilse de) ve ayrıca arazide araçlarla daha makul bir stil bata çıka eylem edebilmek iyilik bazı özelliklerin oyuna eklenmesini bekliyorlar. Farming Simulator 2021 çıkmadan geçmişte bir tane daha bir artan daha servet mi hep birbirleriyle göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Precision Farming DLC, Farming Simulator 19 için ücretsiz çıktı –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply