Premier Lig heyecanı FIFA’ya taşınıyor! – Hardware Plus

Premier Lig heyecanı FIFA’ya taşınıyor! – Hardware Plus

Premier Lig heyecanı FIFA‘ya taşınıyor! Koronavirüs sebebiyle liglerin seyahat olmasıyla, deneyimli sporcuların kişisel bilgisayar oyunları üzerinden yaptıkları müsabakalar plan olmuştu. Şu anda de Premier Lig oyuncuları FIFA 20‘de anlaşma yaşayacak.

İlginizi çekebilir: Facebook Gaming uygulaması Android Store’da!

Koronavirüs sebebiyle bütün medeniyet karantinaya girmiş durumda. Bilgili sporların da beklemeye al alındığı kim dönemde, video klip oyunlar çeşitli ikamet için kapsamlı bir yaş geçirme aracı oldu. Premier Lig‘i özleyenler için de oyun NBC ekranlarında FIFA 20 aracılığıyla kendini hatırlatacak. Premier Lig‘de tesis banliyö bölgesi 20 takımın tuhaf maçlı eleminasyon sistemiyle yapacağı turnuvanın bütün geliri Ülke çapında Sağlık ve zindelik Servisi‘ne bağışlanacak. Bütün maçlar nbcsports.com, Premier Lig yetkililer İnternet sitesi ve ayrıca kültürel kanallarıyla beraber Sky Sports’un Twitch ve ayrıca Youtube kanallarında yayınlanacak.

Daha erken Amerika’da deneyimli voleybol ve ayrıca beyzbol oyuncularının katılımıyla karşılaştırılabilir organizasyonlar gerçekleşmişti. Amerikan Voleybol Ligi oyuncuları ve ayrıca uzun seviyede savaş veren FIFA oyuncuları hep birlikte takımlar oluşturmuşlardı. Bunlara ek olarak Kevin Durant, Devin Booker tercih kapsamlı NBA yıldızları da NBA 2K20 üzerinden yaptıkları maçta devasa bir seyirci kitlesine ulaşmışlardı. Çevrimiçi Premier Lig maçları için de Liverpool‘un güvenilir özgürlük beki Trent Alexander-Arnold ve ayrıca Manchester City‘nin güvenilir saldırgan oyuncusu Raheem Sterling FIFA 20 rekabetine katılacak isimlerden özellikle 2’si. Bakalım ilerleyen zamanlarda çeşitli diğer liglerden de karşılaştırılabilir organizasyonlar kader mi?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Premier Lig heyecanı FIFA’ya taşınıyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply